Aplikace My Truck.
Vaše Volvo FH je vždy na dosah.

Vždy mějte svoje Volvo FH po ruce. Zkontrolujte klima v kabině a zajistěte, že bude vozidlo kdykoliv připraveno k odjezdu.

Potřebujete k tomu jenom novou aplikaci My Truck.Snímek aplikace My Truck pro iPhone: Nezávislá klimatizace Snímek aplikace My Truck pro iPhone: Alarm a zámek

Vždy se vracejte do příjemného prostředí.

Klimatizaci lze aktivovat, aniž byste se zrovna nacházeli v kabině (včetně systému I-ParkCool). Pomocí aplikace My Truck ji můžete spustit odkudkoliv. Můžete ji také nastavit na časované spuštění nebo nastavit týdenní plán, abyste se vždy mohli vracet do prostředí s příjemnou teplotou.

Udržujte jej v bezpečí.

Zkontrolujte, zda jste zamknuli dveře a zda je alarm správně aktivován. Pokud se spustí, budete o tom okamžitě vědět.

Snímek aplikace My Truck pro iPhone: Palubní deska Snímek aplikace My Truck pro iPhone: Nákladní vozidla

Zkontrolujte palubní desku, než nastoupíte.

Proveďte prohlídku před jízdou, ještě než dorazíte. Pomocí aplikace My Truck můžete zkontrolovat aktuální hladinu paliva, kapaliny AdBlue, motorového oleje, chladicí kapaliny, směsi do ostřikovačů i stav baterie a světel.

Jedna aplikace vládne všem...

Připojte celý vozový park k jedné aplikaci. Stačí stisknout tlačítko a postupovat podle pokynů. Zadejte pro každé vozidlo jedinečný název a obrázek a budete je moci snadno najít v seznamu.

Snímek aplikace My Truck pro iPhone: Spustit

...nebo jedno vozidlo s více aplikacemi.

Dělíte se o vozidlo s jinými řidiči? Chce váš šéf také používat aplikaci? Nebo ji chcete používat v telefonu i v tabletu? Jistě. Aplikace je zdarma a k jednomu vozu lze připojit neomezené množství zařízení.


Jak začít.

Snímek aplikace My Truck pro iPad: Připojení nového vozidla

1. Objednejte si váš nový model Volvo FH se zapnutým softwarem My Truck.

2. Poté si stáhněte aplikaci. Je bezplatná a podporuje systém iOS i Android.

3. Vyberte funkci „Connect new truck“ (Připojit nové vozidlo) a řiďte se instrukcemi na obrazovce. Budete k tomu potřebovat identifikační číslo vozidla (VIN).

4. Pokud chcete připojit další zařízení, opakujte jednoduše kroky 2 a 3.