S novým Volvem FH ušetříte spoustu paliva.

Úspora paliva: Až o 11 % nižší náklady na pohonné hmoty.

Snižování nákladů na palivo a omezování tvorby emisí je snadné. Z tohoto důvodu jsme naše nejúčinnější systémy pro úsporu paliva seskupili do dvou balíčků. Jeden z nich se týká samotného vozu. Druhý podpůrných služeb. Společně vám dokáží ušetřit až 11 % paliva. Přečtěte si jak.
Balíček funkcí vozidla pro dálkovou přepravu

Balíček funkcí vozidla pro dálkovou přepravu
  I-See, včetně systému I-Cruise
Omezení doby volnoběhu
24voltový, 150amperový alternátor
Se spojkou, 2válcový Vzduchový kompresor s průtokem 900 litrů za minutu

 

Balíček podpůrných služeb pro dálkovou přepravu

Balíček podpůrných služeb pro dálkovou přepravu
  Úspora paliva
Funkce sledování paliva a dopadu na životní prostředí systému Dynafleet
Školení řidičů: Ekonomická jízda
 I-See. Váš prozíravý navigátor.
Systém I-See si pamatuje projeté trasy. Když se na nějakou cestu vrátíte, automaticky se postará o řazení a udržení takové rychlosti, která v největší možné míře využije setrvačnosti vozidla. Ve výsledku je tak dosaženo podstatného snížení nákladů na palivo. Přečtěte si více informací o systému I-See.

Omezení doby volnoběhu. Šetřete palivem, i když se vůz nepohybuje.
Inteligentní funkce šetří palivo automatickým vypnutím motoru po dvou a půl minutě provozu na volnoběh.

24voltový, 150amperový alternátor. Vyšší výkon, nižší spotřeba.
Vůz je vybaven velmi účinným alternátorem, který k nabití baterií spotřebovává minimální množství paliva. To oceníte zejména v případě, kdy máte větší odběr energie – například při nocování v kabině.

Vzduchový kompresor se spojkou. Bez zbytečného tlakování.
Pokud není potřeba natlakovat vzduch, je vzduchový kompresor automaticky odpojen, což má za následek další snížení spotřeby paliva.
  Úspora paliva
Tato služba vám zajistí přístup k našim vedoucím pracovníkům - expertům na úsporu paliva. Každý měsíc vám zašleme podrobné výkazy spotřeby paliva a přidáme několik konkrétních rad, jak se v dané oblasti zlepšit. Další rady je možné získat také od technické podpory. Po přihlášení ke stránkám systému si můžete zobrazit užitečné tipy a inspirace. Přečtěte si více informací o balíčku Úspora paliva.

Funkce sledování paliva a dopadu na životní prostředí systému Dynafleet.
Systém správy vozového parku Volvo umožňuje sledování spotřeby paliva v reálném čase, a to přímo z kanceláře pomocí intuitivního webového rozhraní. Díky možnosti analýzy dlouhodobých údajů, jejíž výstupem jsou výkazy spotřeby paliva, chování řidičů a dopadu na životní prostředí, rozpoznáte, na které oblasti se máte zaměřit.Ikona aplikace Dynafleet

Aplikace Dynafleet.

Zajímá vás, jakých úspor paliva jste dosáhli během poslední směny? Vše, co potřebujete, je systém Dynafleet a chytrý telefon nebo tablet. Stačí si stáhnout aplikaci a pak už jen sledovat údaje a pracovat na sobě. Nebo třeba vyzvat kolegy na souboj.

Stáhněte si aplikaci Dynafleet ze služby Appstore.
Stáhněte si aplikaci Dynafleet ze služby Google Play.