Přizpůsobeno pro vaše pohodlí.

Prostorný interiér kabiny vozidla Volvo FL byl vyvinut se zaměřením na řidiče. V každém ohledu jsme kladli důraz na ergonomické prvky a pohodlí. Umístění ovládacích prvků a řadicí páky, intuitivní palubní deska, pohodlná sedadla a nastavitelný volant jsou výsledkem testování a vývoje s jediným cílem: zajistit nejlepší možné pracovní prostředí.Prostorný interiér kabiny

Velké a prostorné.

Nabídka modelu Volvo FL obsahuje tři varianty kabin: denní kabinu, komfortní kabinu nebo kabinu pro posádku – vše závisí na vašich požadavcích na prostor pro náklad nebo počet cestujících.

Prohlédněte si úplné technické parametry kabiny.


Pohodlná sedadla

Nové úrovně komfortu

Nová ergonomická sedadla jsou klíčovým prvkem interiéru modelu Volvo FL s vylepšeným ukotvením, integrovanou opěrkou hlavy a bezpečnostním pásem. Nový materiál čalounění je odolnější vůči zašpinění. Polohu sedadla řidiče i spolujezdce lze upravit podle potřeby.

Další informace o pohodlí řidiče


Přístrojový panel

Dokonalý přehled jedním pohledem.

Přístrojový panel a palubní deska modelu Volvo FL jsou vytvořeny a rozvrženy tak, aby byly co nejintuitivnější. Přístroje jsou rozmístěny s ohledem na co nejlepší ergonomii; ukazatele na palubní desce jsou umístěny tak, že jedním pohledem získáte o všem dokonalý přehled.


Nízké hladiny vnitřního hluku

Nízké hladiny vnitřního hluku.

Díky zlepšené zvukové izolaci řídíte Volvo FL v uvolněné atmosféře nerušené zvuky zvenčí, hlukem motoru a pneumatik.


Horní úložný prostor

Rozsáhlý úložný prostor.

Přihrádky ve dveřích a na palubní desce. Horní úložný prostor, schránka mezi sedadly. A k tomu je možné přidat do kabiny ještě další úložné jednotky. Ve vozidle Volvo FL vám nikdy nebudou chybět přihrádky na ukládání potřebných věcí. A také k ukládání všech ostatních věcí.

Přečtěte si více informací o úložném prostoru


Volant modelu Volvo FL

Nastavte si volant.

Volant má průměr 460 nebo 500 mm a jeho poloha se dá podle potřeby snadno upravit.


Spínače pohonu 4x4 na palubní desce

Snadno přístupné ovládání pohonu 4×4

Volvo FL 4×4 je vybaveno všemi ovladači, které potřebujete k zajištění co nejlepší trakce. Protáčení kol nebo uvíznutí v blátě tak pro vás může být minulostí. Na snadno přístupném místě palubní desky se nacházejí čtyři spínače, pomocí nichž lze ovládat uzávěrky diferenciálů na přední poháněné nápravě a na zadní nápravě a také nízký převod a uzávěrku diferenciálu na rozdělovací převodovce.


Hasicí přístroj

Zvyšte svou bezpečnost.

Vaše bezpečnost je pro nás prioritou. Měla by být i pro vás. K dispozici je proto množství volitelných bezpečnostních prvků, které si můžete objednat, a změnit tak interiér své kabiny na ještě bezpečnější místo. Hasicí přístroj, výstražná vesta nebo přenosné výstražné světlo – stačí si objednat. Zajistí vaše pohodlí.


Možnosti audiosystému

Zpříjemněte si cestu hudbou.

Cesta ubíhá rychleji, když k tomu hraje hudba. Nové vozidlo Volvo FL se dodává se třemi různými sadami Audio – od připojení USB, přes CD přehrávač a mp3, až po různá rádia – s integrovanou handsfree sadou a dálkovým ovládačem.

Zobrazit technické údaje sad Audio