Kabina nového vozidla Volvo FL

Kabina vozidla Volvo FL.
Bezpečnost, styl a pohodlí.

Exteriér kabiny vozidla Volvo FL je snadno rozpoznatelný. Za působivou černou přední mřížkou chladiče se otočí každý. Aerodynamické tvary a elegantní exteriér poskytnou řidiči vynikající úroveň jízdních vlastností a ovladatelnosti. K dispozici jsou tři velikosti podle vašich potřeb – denní kabina, komfortní kabina a kabina pro posádku. Všechny nabízejí maximální pohodlí a funkčnost.

Denní kabina
  • Interiér – výška 1605 mm, délka 1600 mm, šířka 2100 mm.
Komfortní kabina
  • Interiér – výška 1605 mm, délka 2000 mm, šířka 2100 mm.
Kabina pro posádku
  • Interiér – výška 1605 mm, délka 2980 mm, šířka 2100 mm.
Prohlédněte si úplné technické parametry kabiny.

Interiér kabiny modelu Volvo FL

Interiér kabiny Uvolněte se a odpočívejte.

Pokud je součástí vaší práce časté nastupování a vystupování z vozidla, je pohodlné a ergonomicky designované stupátko v podstatě nutností. Prostorný a pohodlný interiér kabiny s dobře rozmístěnými prvky činí z vašeho vozidla prostředí, ve kterém je radost pracovat. Prohlédněte si interiér modelu Volvo FL – je upraven s ohledem na vaše pohodlí.

Přečtěte si více informací o interiéru kabiny


Exteriér kabiny modelu Volvo FL

Exteriér kabiny Zkoušena a testována pro vaši bezpečnost.

Podobně jako všechna nákladní vozidla z naší prvotřídní řady i Volvo FL podstoupilo nejpřísnější testy bezpečnosti. Jeho robustní exteriér se zlepšeným systémem ochrany proti podjetí zepředu zpevnilo dalších 31 kg oceli. Přední část vozidla upoutá již na první pohled díky propracované přední mřížce chladiče a dominantnímu kovovému logu.

Přečtěte si více informací o exteriéru kabiny


X

Kabina pro posádku.
Prostorná a připravená na tvrdou práci.

Hledáte spolehlivého parťáka, který vám pomůže zvládnout práci? Prostorná rozšířená kabina pro model FL pojme až sedm osob a je vybavena mnoha praktickými detaily. Najdete zde vestavěné pohodlí, funkčnost i bezpečnost v každém detailu.


Barvy kabin

Barvy: Různé barevné odstíny,
stejná kvalita.

Víte, že si můžete nechat kabinu svého Volva nalakovat prakticky jakoukoli barvou, kterou si dovedete představit? Ušetřete čas a peníze, protože nebudete muset navštívit specializovanou lakovnu. Naše lakovna vám dá možnost vybrat si z více než 300 stabilních barevných odstínů. Pokud se vám nebude ani jeden z nich líbit, můžete si objednat jakýkoli jiný.

Podívejte se do online vzorkovníku barev kabin