Přesně to, co potřebujete.

Uvědomujeme si, jaké různé nároky s sebou přeprava zboží a nákladu přináší. Jsme odhodláni stát po vašem boku při každém kroku – ať už jde o rozvoz zboží do obchodů a restaurací, zajišťování hasičských či záchranných služeb nebo provoz na staveništích. 

Pokud řekneme, že existuje téměř tolik konfigurací nových modelů Volvo FL, kolik existuje přepravních úkolů, které budou provádět, bude toto tvrzení pouze mírně přehnané. Z tohoto důvodu patří zajišťování pružné nabídky nástaveb a podvozků k základům naší nabídky.

Se správným podvozkem lze jakýkoli přepravní úkol splnit efektivněji
 Se správným podvozkem

Podpora na každém kroku

Po prvním kontaktu s vámi a určení optimální nástavby pro vaše potřeby se spojíme s výrobci nástaveb, vše zařídíme a zajistíme dodání a neodpočineme si, dokud nebudou vaše obchodní a přepravní požadavky splněny. U společnosti Volvo je tento proces podstatně méně problematický díky našim zavedeným vztahům s výrobci nástaveb. Můžeme jim dodat podrobné výkresy CAD, které jim pomohou efektivněji pracovat a dodat kvalitní řešení připravené na míru – vaše další nákladní vozidlo.

Díky vynikajícímu potenciálu a flexibilitě pro
výrobu nástaveb je toto vozidlo naprosto
připraveno plnit náročné úkoly.

Díky zavedeným vztahům s výrobci nástaveb můžeme navrhnout a zkonstruovat podvozek přesně podle vašich specifikací.
Robustní a flexibilní

Možnost připojení jakékoliv nástavby

Z technického hlediska existuje spousta důvodů, proč nákladní vozidla Volvo a zejména nové modely Volvo FL dosahují tak vysoké flexibility. Vhodně tvarovaný plochý podvozek je robustní a pevný a usnadňuje připojení nástavby. Modelová nabídka byla navíc obohacena o pohon 4×4 a motory D5K pro 10- a 16tunové verze, takže si můžete Volvo FL snáze přizpůsobit svým potřebám.

4
Flexibilita