...zbytek nechte na nás

Uvědomujeme si, že jsou pro vás na prvním místě starosti o firmu a teprve za nimi starosti o údržbu vozidla. Proto nabízíme úplnou řadu služeb zaměřených na zajištění spolehlivosti a efektivity při přepravě a umožňujících naplno využívat vaše nové Volvo FL.

Se společností Volvo Trucks má vaše firma celoroční a každodenní přístup k důležitým podpůrným službám.
24h

Váš prodejce vozidel Volvo Trucks je zvídavý člověk. Chce vědět, v čem podnikáte. Potřebuje zjistit, co rozvážíte nebo svážíte, kdy to děláte a co určuje míru vaší úspěšnosti. Pro tento důkladný průzkum existuje dobrý důvod, a tím je zajištění vašeho obchodního úspěchu.

Vaše vozidlo je naše starost

Pokud s námi navážete partnerství, budete mít přístup ke klíčovým službám a síti prodejců, která se věnuje podpoře vašeho podnikání. O váš vůz se postaráme za vás, takže se budete moci zaměřit na práci a zisk a nestresovat se s vedlejšími záležitostmi. Všechny výhody nabízené modelem Volvo FL si tak užijete v poklidu bez jakéhokoli rozptylování. 

Vědomí, že máte zkušeného a věrného přepravního partnera, zahání stres spojený
s vlastnictvím vozidla.

Síla nabídky

Jak toho však dosáhneme? Podle vašich obchodních a provozních požadavků lze vypracovat ucelené řešení zahrnující servisní smlouvy, balíčky zaměřené na úsporu paliva, školení řidičů, správu vozového parku i smlouvy financování a pojištění. Jinými slovy vše, co potřebujete k dosažení takové výkonnosti, jakou vaše firma od vozidla vyžaduje.

1
Partnerství