Nové Volvo FL.
Malý velký pomocník.

Kompaktní, snadno ovladatelné a nyní také vhodné pro více druhů použití – to vše díky rozšířené řadě čtyřválcových motorů a možnosti pohonu čtyř kol. Pokud hledáte nákladní vůz, který si poradí s hustým městským provozem i s kamenitými cestami, těžko najdete lepší model než nové Volvo FL.


Nové Volvo FLCo činí z modelu Volvo FL ideální řešení pro přepravu zboží pro samostatné podnikatele nebo malé podniky? Jaké jsou první dojmy? Zjistíte, že vůz má zcela nové provedení přední části vycházející z původního designového stylu společnosti Volvo. Vypadá skvěle a už na první pohled působí velmi kvalitním dojmem – na své zákazníky tak vždy zapůsobíte.

Zvolte si ideální hmotnost

Z rozšířené nabídky konfigurací si každý velmi snadno vybere takové provedení modelu Volvo FL, které mu bude vyhovovat po stránce hmotnosti, nákladové kapacity i výkonu. Pokud sáhnete po 4válcovém motoru D5K, bude váš vůz o 200–500 kg lehčí než srovnatelná vozidla se 6válcovými motory. K dispozici je nyní i model pro celkovou hmotnost pouhých 10 tun. 

Nový design sedadla pro vyšší bezpečnost.
Sedadlo pro řidiče modelu Volvo FL

Vaše bezpečná zóna

Interiér nového Volvo FL je jedním z nejbezpečnějších interiérů nákladních vozidel na trhu. Díky nové řadě sedadel a oceňované bezpečné kabině Volvo jsou nyní řidiči v ještě větším bezpečí než dříve. Spolu s výbornou ergonomií kabiny a elegantním designem interiéru mohou nyní být pracovní směny příjemnější a efektivnější.

Nový design přední části včetně LED světel denního svícení.
Světla denního svícení LED

Efektivita v pohybu

Kromě nové řady motorů je pro nový model Volvo FL připravena také nabídka různých typů převodovek. Vybrat si můžete mezi manuální převodovkou, automatizovanou převodovkou I-Sync a automatickou převodovkou. Samozřejmostí je splnění všech legislativních požadavků normy Euro 6, aniž by došlo k navýšení spotřeby paliva nebo zkrácení servisních intervalů. Rozvoz zboží po městě, svoz odpadu nebo jiné náročné úkoly jsou nyní s novým modelem Volvo FL – malým vozem s velkými ambicemi – jednodušší než kdy dřív.

2
Souhrn produktů