Nové Volvo FL.
Malý velký pomocník.

Kompaktní, snadno ovladatelný model, který je nyní k dispozici v 12tunové verzi s výborným novým 4válcovým motorem. Pokud jde o efektivní rozvoz v centru města, je těžké si představit nákladní vozidlo, které by překonalo model Volvo FL.


Nové Volvo FLCo činí z modelu Volvo FL ideální řešení pro rozvoz zboží pro jednotlivé provozovatele nebo malé podniky? Jaké jsou první dojmy? Zjistíte, že model má zcela nový design přední části založený na původních nápadech společnosti Volvo – vypadá skvěle a klasický kvalitní vzhled vozidel Volvo se příznivě odráží na vás a váš podnik.

Nižší hmotnost, vyšší výkon

Prohlédněte si technické parametry a objevíte novou řadu motorů a také nový 12tunový model, který je o celých 500 kg lehčí než srovnatelné 6válcové modely. Nyní je tedy pokryt rozsah hmotností od 12 do 18 tun a nákladová kapacita a pracovní flexibilita dosahují nových úrovní.

Nový design sedadla pro vyšší bezpečnost.
Sedadlo pro řidiče modelu Volvo FL

Vaše bezpečná zóna

Interiér nového Volvo FL je jedním z nejbezpečnějších interiérů nákladních vozidel na trhu. Díky nové řadě sedadel a oceňované bezpečné kabině Volvo jsou nyní řidiči v ještě větším bezpečí než dříve. Spolu s výbornou ergonomií kabiny a elegantním designem interiéru mohou nyní být pracovní směny příjemnější a efektivnější.

Nový design přední části včetně LED světel denního svícení.
Světla denního svícení LED

Efektivita v pohybu

Kromě nové řady motorů lze pro nový 12tunový model Volvo FL zvolit ručně řazenou převodovku, automatizovanou převodovku I-Sync nebo automatickou převodovku Allison. Vozidlo samozřejmě splňuje všechny legislativní požadavky normy Euro 6 bez zvyšujících se nároků na spotřebu paliva nebo servisní intervaly. Rozvoz zboží po městě, svoz odpadu nebo jiné náročné úkoly jsou nyní s novým modelem Volvo FL, malým vozidlem s velkými ambicemi, jednodušší než kdy dřív.

2
Souhrn produktů