Aby se kola točila dál.
Aby se kola točila dál.

Se společností Volvo Trucks jako vaším obchodním partnerem, rozšířenou servisní smlouvou Gold a aktivním přístupem k údržbě se zavádějí nové normy v dostupnosti nákladních vozidel.

Nové propojení vozidel a dobře vyvinutá síť servisů zajišťují vynikající provozuschopnost.
 Vylepšená servisní smlouva Gold
Vylepšená servisní smlouva Gold

Nové Volvo FL je nyní dostupné s vylepšenou servisní smlouvou Gold. Díky této smlouvě budou nejdůležitější systémy nákladních vozidel dálkově propojeny se servisem Volvo, kde mohou být monitorovány, takže servis je prováděn pouze tehdy, když je skutečně zapotřebí. Tento aktivní přístup také zajišťuje, že malé problémy jsou zjištěny dříve, než se z nich stanou velké, a že lze provádět údržbu a opravy tehdy, kdy se vozidlo nepoužívá. Toto nové propojení maximalizuje dostupnost vozidla a zvyšuje efektivitu přepravy.

Vozidlo patří na cesty, aby mohlo vykonávat svou práci – s podporou vašeho prodejce společnosti Volvo Trucks je to snazší než dříve.

Jednodušší přehled o nákladech

Spolu s vaším prodejcem společnosti Volvo Trucks můžete pro své vozidlo vytvořit jedinečný servisní plán podle vašich požadavků za pevnou měsíční cenu. Náklady tak lze snáze sledovat a tím se zjednoduší administrativa.

Vylepšení provozuschopnosti

Všichni řidiči, majitelé a správci vozových parků, kteří využívají naše servisní smlouvy, mají přístup k rozsáhlé a dobře vyvinuté síti prodejců. Můžete si také být jisti tím, že při údržbě budou použity výhradně originální díly Volvo. Vaše vozidlo navíc bude vždy v rukou kvalifikovaných a zkušených techniků společnosti Volvo.

Účinná kombinace

Vysoce kvalitní vozidlo a bezproblémové vlastnictví jsou ve spojení určujícím faktorem pro komerční úspěch. Nechte nás vám tento úspěch zajistit!

6
Provozuschopnost