Nízká spací kabina, pohled zepředu

Prostor tam, kde je potřeba.
Nad střechou.

Pouze 261,5 cm mezi silnicí a střechou. Nízká spací kabina nového modelu Volvo FM je ideální volbou pro transportéry automobilů a další speciální aplikace.


4metrový výškový limit

1,39 metru k vašim službám.

Pokud se zabýváte přepravou osobních aut, dokážete ocenit nízké nákladní vozidlo. To, zda je k dispozici dost místa ještě pro jedno další, je často otázkou pouhých centimetrů. Potěší vás tedy, že spací kabina nového modelu Volvo FM je nižší než dřív, a to pouze 2,61 metru (při správných parametrech). Pokud tedy potřebujete vyhovět evropskému limitu činícímu 4 metry, máte pro svůj drahocenný náklad k dispozici dalších až 139 centimetrů.

Střecha nízké spací kabiny

Čistá střecha kabiny.

Pokud chcete využít výhod nízké výšky kabiny, nesmí ze střechy nic trčet. Všechny antény na modelu Volvo FM lze naštěstí přemístit. Anténu WLAN lze přesunout na přední poličku, telefonní anténu na palubní desku a antény pro rádio CB, rádio FM, systém výběru mýta a systém Dynafleet lze zabudovat do stran kabiny.

Odpružení ECS4

Pohodlí při řízení. Otázka výšky.

Skvělé jízdní vlastnosti byly vždy klíčovým prvkem modelu Volvo FM. Nyní jsou lepší než kdy předtím, a to i díky velmi nízkému podvozku. Díky novému systému vzduchového odpružení ECS4 si navíc můžete vybrat ze tří přizpůsobitelných jízdních výšek, což dále zlepšuje jízdní pohodlí.

Přečtěte si více informací o ECS4.

Dveře modelu Volvo FM

Snadné nastupování a vystupování.

Jedním z nejvíce oceňovaných prvků kabin modelu Volvo FM je nízký vstup. Díky podvozku X-Low je vstup pouhých 26 cm nad zemí (samozřejmě to závisí na rozměrech a značce pneumatik). Přidejte k tomu dveře, které se otevírají o plných 90 stupňů a volitelné madlo, a máte kabinu, do které můžete mnohokrát za den nastoupit a vystoupit z ní zcela bez námahy.Jak se to všechno sčítá:

Rozměry nízké spací kabiny A. Kabina

B. Rám

C. Odpružení

D. Pneumatiky 355/50 (plný náklad)