Pakety úspor paliva

Otázka paliva. Až o 11 % nižší náklady na pohonné hmoty.

Snižování nákladů na palivo a omezování tvorby emisí by mělo být snadné. Z tohoto důvodu jsme naše nejúčinnější systémy pro úsporu paliva seskupili do dvou balíčků. Jeden z nich se týká samotného vozidla. Druhý podpůrných služeb. Společně vám dokáží ušetřit až 11 % paliva. Přečtěte si více informací.

Přečtěte si příběh o palivu a emisích.
Sada funkcí vozidla pro dálkovou přepravu

Sada funkcí vozidla pro dálkovou přepravu
I-See, včetně systému I-Cruise
Omezení doby volnoběhu
24V, 150A alternátor
Se spojkou, 2válcový vzduchový kompresor s průtokem 900 litrů za minutu
Sada podpůrných služeb pro dálkovou přepravu

Sada podpůrných služeb pro dálkovou přepravu
Palivový poradce
Dynafleet: Spotřeba a Ekonomika
Školení řidičů: Ekonomická jízda

I-See. Váš prozíravý navigátor.
Systém I-See si pamatuje projeté trasy. Když se na nějakou cestu vrátíte, automaticky se postará o řazení a udržení takové rychlosti, která v největší možné míře využije setrvačnosti vozidla. Ve výsledku je tak dosaženo podstatného snížení nákladů na palivo. Přečtěte si více informací o systému I-See.

Omezení doby volnoběhu.
Šetřete palivem, i když se vozidlo nepohybuje.

Inteligentní funkce šetří palivo automatickým vypnutím motoru po dvou a půl minutě provozu na volnoběh.

24V 150A alternátor.
Vyšší výkon, nižší spotřeba.

Vozidlo je vybaveno velmi účinným alternátorem, který k nabití baterií spotřebovává minimální množství paliva. To oceníte zejména v případě, kdy máte větší odběr energie – například při nocování v kabině.

Vzduchový kompresor se spojkou.
Bez zbytečného tlakování.

Pokud není potřeba natlakovat vzduch, je vzduchový kompresor automaticky odpojen, což má za následek další snížení spotřeby paliva.

Palivový poradce
Tato služba vám zajistí přístup k našim vedoucím pracovníkům - expertům na úsporu paliva. Každý měsíc vám zašleme podrobné výkazy spotřeby paliva a přidáme několik konkrétních rad, jak se v dané oblasti zlepšit. Další rady je možné získat také od technické podpory. Po přihlášení ke stránkám systému si můžete zobrazit užitečné tipy a inspirace.

Funkce sledování paliva a dopadu na životní prostředí systému Dynafleet
Systém správy vozového parku Volvo umožňuje sledování spotřeby paliva v reálném čase, a to přímo z kanceláře pomocí intuitivního webového rozhraní. Díky možnosti analýzy dlouhodobých údajů, jejíž výstupem jsou výkazy spotřeby paliva, chování řidičů a dopadu na životní prostředí, rozpoznáte, na které oblasti se máte zaměřit.

Školení řidičů: Efektivní jízda
Školený řidič může k úspoře paliva přispět velkým dílem. V kurzu ekonomické jízdy se řidiči učí, jak chytrým stylem jízdy šetřit palivem.

 
Ikona aplikace Dynafleet

Dynafleet vždy po ruce.

Zajímá vás, jaké úspory paliva jste dosáhli během poslední směny? Vše, co potřebujete, je systém Dynafleet a chytrý telefon nebo tablet. Stačí si stáhnout aplikaci a pak už jen sledovat údaje a pracovat na sobě. Nebo třeba vyzvat kolegy na souboj.

Stáhněte si aplikaci Dynafleet ze služby Appstore.
Stáhněte si aplikaci Dynafleet ze služby Google Play.