Volvo FMX

Volvo FMX je moderní vozidlo pro stavebnictví, které je plné inovativních řešení a revolučních funkcí.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 nebo 10×6

D11 nebo D13 (330 až 540 k)
Podpora Volvo

Budeme vás všestranně podporovat. I na cestách.

Vaši práci můžeme podporovat mnoha způsoby, aby byla snazší, bezpečnější a snad i radostnější.Podporujeme vaši práci


Školení řidičů. Práce ve stavebnictví

Školení řidičů.
Práce ve stavebnictví.

Pro Volvo FMX je nabízena jedinečná služba: Kurz profesního rozvoje řidiče pro práce ve stavebnictví. Jde o jednodenní kurz, který se zabývá otázkami osobní bezpečnosti a efektivní práce s eliminací rizik. Součástí jsou také techniky řízení v terénu, díky kterým neuvíznete a vyhnete se nehodám – a pokud ne, budete aspoň vědět, co máte dělat.
Funkce vozidla jsou také probrány – hlavně ty, které se týkají řízení v terénu, různých nástaveb a využití pomocného pohonu. Naučíte se využít všech výhod systémů, jako je převodovka I-Shift nebo pohon všech kol.

Přečtěte si další informace o programu Volvo Trucks Driver Development pro profesionální řidiče.

Experti na úsporu paliva

Palivový poradce.
Tato služba vám zajistí přístup k našim vedoucím pracovníkům - expertům na úsporu paliva. Každý měsíc vám zašleme podrobné výkazy spotřeby paliva a přidáme několik konkrétních rad, jak se v dané oblasti zlepšit. Další rady je možné získat od technické podpory. Po přihlášení k nástrojům si můžete zobrazit užitečné tipy a inspirace.

Jak mi může společnost Volvo Trucks pomoci snížit spotřebu paliva? Další informace naleznete zde.

Dynafleet

Dynafleet.
Díky této aplikaci má řidič snazší a zábavnější práci. Můžete sledovat svoje skóre a hodnocení v úsporné jízdě a spotřebě paliva, časy jízdy a důležitá místa na mapě. Můžete porovnávat svůj výkon s kolegy. Tato aplikace je dostupná pro chytré telefony nebo tablety.

Dálkové ovládání Work Remote pro Volvo FMX

Ovládání Work Remote.
Elektronicky řízené odpružení (ECS) nejen zvyšuje pohodlí jízdy, ale přispívá k bezpečnější přepravě nákladu. ECS4 představuje nejnovější verzi, která přináší ještě více možností – jedním příkladem za všechny je ovládání Work Remote. Nyní máte dokonalou kontrolu nad výškou vozidla, výbavou, jako jsou pomocné pohony, a funkcemi nástavby. Ovládání Work Remote má i indikátor zátěže. Vše máte zcela pod kontrolou a nezáleží na tom, zda sedíte za volantem nebo se jen procházíte kolem vozu.Podpora vašeho vozidla


Silná síť prodejců

1100 servisů – pomoci se vám dostane kdekoli.
Coby zákazník společnosti Volvo máte přístup k široké síti servisů disponujících školenými a zkušenými zaměstnanci. Po celé Evropě je vám k dispozici více než 1100 servisů. Takže i když budete daleko od domova, pomoc vám je vždy nablízku.

Zde můžete vyhledat nejbližší servisní dílnu.

Volvo Action Service na zavolání

Potřebujete asistenci?
Stačí stisknout tlačítko.

Neplánovaná zastávka uprostřed ničeho? Od služby Volvo Action Service vás dělí jediné stisknutí tlačítka. Funkce Volvo Action Service On Call zajistí automatické spojení s operátorem, který mluví vaším jazykem (systém zkontroluje zemi, jaká je nastavena v kartě digitálního tachografu). Rozpoznání potíží je rychlé a přesné, protože zároveň s navázáním spojení byl technikům zaslán také identifikátor podvozku, vaše poloha a případně i diagnostické kódy závad.

Nové plánování servisu vozidla pro Volvo FMX

Nové plánování servisu vozidla. O krok napřed.
Díky telematické bráně má servis přístup k informacím, jako jsou například údaje o motoru, najeté kilometry, spotřeba paliva, aktivní kódy závad, provozní podmínky nebo stav klíčových součástí (brzdové obložení, spojka, baterie, sušič vzduchu atd.). Díky tomu vás můžeme včas upozornit a zabránit tak neplánované odstávce vozidla. Co je však ještě důležitější, budeme na vaši návštěvu v servisu vždy perfektně připraveni. Všechny úkony opravy a údržby zvládneme tak rychle, že se nebudete stačit ani divit. Nové plánování na servis vozidla je volitelné v kombinaci s novou servisní smlouvou Volvo Gold.

Features Online

Features Online. Váš bezdrátový technik.
Některé věci by neměly vyžadovat návštěvu v servisu. A nyní skutečně nevyžadují. Features Online je systém, díky kterému může technik vzdáleně provést kalibraci zobrazené spotřeby paliva či velikosti palivové nádrže (v případě montáže přídavných nádrží) a úpravu upřednostňovaného rychlostního omezení. Na dálku je možné aktivovat dokonce i funkce indikátoru zátěže. Stačí na chvíli zastavit u krajnice. Servis ještě nikdy nebyl rychlejší. Funkce online jsou volitelné ve spojení s novou servisní smlouvou Volvo Gold.


Podporujeme vaše podnikání


Volvo Prémiový leasing

Volvo Prémiový leasing.
Někdy je moudřejší vozidlo nevlastnit. Volvo Prémiový leasing vám dává příležitost vybrat si řešení, které vyhovuje vašim potřebám, protože může zahrnovat financování, silniční daně, pojištění, opravy a údržby nebo i náhradní pneumatiky.
Budete moci využít výhod pevných a předvídatelných nákladů, což povede ke zpřesnění rozpočtu, zlepšení peněžního toku a snížení kapitálových výdajů.

Další informace o našich finančních řešeních naleznete zde.