Tartu avamine

Volvo Truck Center Tartu laienduse avamine

Volvo Estonia avas 2013. aasta jaanuari lõpus Tartus laiendatud esindus.

Laienemise käigus kasvas keskus 595 ruutmeetri võrra 1372  ruutmeetrile. Peamiselt laiendati hooldus- ja remondikeskust, kus varasema kahe teenindusliini asemel on kolm, lisaks on uues keskuses klientide paremaks teenindamiseks veokite pesula.

Laienemise investeeringu maht on 800 tuhat eurot. Veokite keskus on ehitatud vastavalt Volvo juhenditele ja standarditele. Sealhulgas on arvesse võetud Volvo rangeid keskkonnahoiunõudeid, näiteks viidi kogu esindus uuendusena üle LED-valgustitele ning tulevikus on plaan hakata võtta kasutusele päikesepaneelid.

Volvo Truck Corporationi presidendi Claes Nilssoni sõnul on Volvo Tartu laiendatud esinduse avamine ettevõtte jaoks globaalselt märgilise tähendusega. „Tartu esindus on meie üks edukamaid kogu Kesk- ja Ida-Euroopas. Uus laienenud esindus tagab kliendibaasi operatiivse teenindamise Tartu piirkonnas ja selle lähiümbrises ja ühtlasi on olulisel kohal kogu Volvo Estonia teenindusvõrgu tõhustamisel. Avamine langeb samale ajale Volvo FH seeria uue mudeli lansseerimisega ning mõlemaid sündmusi võib pidada nii Eestis kui Volvo jaoks globaalselt uue ajastu alguse sümboliteks," lausus Nilsson.
Volvo Estonia Tartu esinduse juht Jaak Kull ütles, et keskus on kasvanud koos oma klientidega.
„Oleme olnud Tartus avatud kolmteist aastat ning alati lähtunud praktilisest põhimõttest, et kui kliendil on mure, siis meie asi on see ühel või teisel moel lahendada. Esmatähtis on kiirus ja töö kvaliteet. Kliendid paistavad seda hindavat, millest annab ka tunnistust fakt, et ühel hetkel jäi meil siin lihtsalt kitsaks," rääkis Kull.

Volvo veokeid on Eestis müüdud ja hooldatud 1990ndate aastate algusest. 2003. aasta jaanuaris koondati veokite müük Volvo Truck Corporationi tütarettevõttesse Volvo Estonia, aasta hiljem hakkas ettevõte vastutama ka Volvo veokite hoolduse, remondi ja varuosade müügi eest Eestis. 2008. aastal alustas Volvo Estonia teenindusvõrgu uuendamisega, kolides peakontori Tallinna külje alla Rae tehnoparki ning avades Pärnu lähedal Saugas uue esinduse. Värskelt avatud Tartu esinduse laiendusega on eksisteeriv teenindusvõrk uuendatud.

Avamispeo emotsioonid piltide ja filmi näol teile tutvumiseks allpool.