Volvo Trucks apps

Volvo Trucks rakendused tahvelarvutitele ja nutitelefonidele

Olenemata sellest, kas olete tööl või veedate puhkehetke, Volvo Trucks pakub teile mitmeid kasulikke ja meelelahutuslikke rakendusi.
Volvo Trucks rakendusi saab alla laadida iTunes App Store (iOS) ja Google Play (Android) vahendusel, rakendused on tasuta. 

Volvo Trucks veokijuhi elektrooniline käsiraamat

Volvo Trucks veokijuhi elektrooniline käsiraamat

Teie veoki Volvo Trucks veokijuhi käsiraamat, mis just teie veoki spetsifikatsioonile kehtib. Käsiraamat annab ülevaate just teie veoki kohta ja sisaldab videosid, mis kirjeldavad veoki funktsionaalsusi. Kui soovite uurida teisi Volvo mudeleid, võite valida ka demoveokite käsiraamatute vahel. Rakendus toetab mudeleid Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM ja Volvo FMX (ei kehti veokitele, mis toodetud Lõuna-Ameerikas). Hetkel on rakendus saadaval inglise ja rootsi keeles.


Veokijuhi elektrooniline käsiraamat GooglePlay kanalis
Veokijuhi elektrooniline käsiraamat iTunes kanalis
Veokijuhi elektrooniline käsiraamat - online-versioon
New Volvo FH

Uus Volvo FH seeria – Tooteuudised eesti keeles

Tutvu uue Volvo FH seeriaga iPadi abil. Vaatle uue FH-seeria uudiseid, mis lihtsalt seletatud ja illustreeritud erinevate animatsioonide ja piltidega. Rakendusest leiad ka detailse tehnilise kirjelduse ja varustuse informatsiooni.
New Volvo FH iTunes

Truck Finder

Truck Finder – Kasutatud veokid ja haagised

Kasutatud veokite või haagiste leidmiseks on Volvo Truck Finder. Truck Finder (veoki otsija) on käepärane rakendus, mis pakub lihtsat otsingu- ja tutvumislahendust: lihtne ja mugav ülevaade veoki detailide kohta, pildid ja müüja kontaktid ning asukoht detailsete kaartide abil.
Truck Finder iTunes
Truck Finder Google play 
Volvo Trucks Dealer Locator

Volvo Trucks Dealer Locator – esinduste andmebaas

Dealer Locator ehk Volvo esinduste leidja on lihtne vahend lähima Volvo veokikeskuse leidmiseks. Rakendus võtab arvesse teie asukoha ja leiab lähima esinduse pea 1200 Volvo esinduse seast. Lisaks võimalus esindusi ka pakutavate teenuste järgi filtreerida.
Dealer Locator iTunes
Dealer Locator Google play

DynafleetDynafleet

Dynafleet rakendus pakub pidevat ülevaadet ja uuendusi veoki ja veokijuhi tulemuste kohta, olenemate osapoolte asukohast. Lihtne töövahend, mis aitab tuvastada probleemvaldkonnad ja leida lahendused, mis vähendavad kulusid ja tagavad veokite optimaalse kasutuse. Süsteemi kasutamiseks on vajalikud Dynafleeti raudvara veokis ja juurdepääsu koodid andmete vaatlejale.
Dynafleet iTunes

Volvo Trucks Total Cost CalculatorVolvo Trucks Total Cost Calculator –kulukalkulaator

Kiire ülevaade teie kulude jaotusest annab Volvo Trucks Total Cost Calculator ehk Volvo Trucks kulukalkulaator. Rakenduse arvutuste aluseks on teie tegevusest lähtuvad numbrid. Tulemused võivad teid üllatada ja aitavad suunata äritegevust õiges suunas. Kokkuvõtlikult - vaata, kuidas tööriist aitab teil minimeerida riske ja maksimeerida veoki kasutusaega suurema kasumlikkuse saavutamiseks.
Total Cost Calculator iTunes 
Total Cost Calculator Google play

Volvo Trucks MagazineVolvo Trucks Magazine – ajakiri

Volvo Truck on üks suuremaid veoki kaubamärke maailmas, veokeid müüakse ja hooldatakse enam kui 140 riigis.
Oleme alati heal meelel teile tutvustanud huvitavaid töid eksootilistes kohtades, kus Volvo veokeid kasutatakse. Nüüd oleme astunud 21 sajandisse ja uudiseid vahendame ka tahvelarvuti vahendusel.

Volvo Trucks Magazine iTunes
Volvo Trucks Magazine Google play

Volvo FH16FH16 mäng

Tähistame mootori D16 25. aasta sünnipäeva!
1987 oli Volvo jaoks eriline aasta. Sel aastal presenteeriti esmakordselt võimsat ja tehnoloogilisi uuendusi täis kuuesilindrilist, 16-liitrist mootorit. Sellest alates on D16 olnud Volvo lipulaeva südameks - alates mudelist Volvo F16 kuni Volvo FH16 750-ni. Tähistamaks sünnipäeva, kutsume teid osalema mängides lõbusat veokimängu.
FH16 game iTunes
FH16 game Google play

Volvo Trucks Owners' GalleryVolvo Trucks Owners' Gallery - Galerii

Volvo Trucks Owners’ Gallery ehk Volvo veokite omanike galerii, on rakendus, mis toob Volvo veokite omanike galerii nutitelefoni iPhone. Tervilik meelelahutuskeskus asub aadressil http://loadingramp.volvotrucks.com/. Rakenduse abil on võimalik sirvida veokite pilte, mille on saatnud veokite omanikud üle maailma, lugeda nende veokite kohta ja hääletada oma lemmik.

Owners' Gallery iTunes
Owners' Gallery Google play