test

Volvo disainikonkurss - lase oma fantaasial lennata!

Loo pikamaaveoki kabiinile sisekujunduslahend ning võida kahepäevane külastus Volvo demo- ja disainikeskusesse ning tehasesse Göteborgis. Tutvu tingimustega, kasuta fantaasiat ja saada meile nägemus kabiini interjöörist!


Ülesanne
 
Veoki kabiin on koht, kus juht veedab enamuse oma päevast nii töötades kui ka puhates, ruum peab täitma veokijuhi jaoks nii mugava töökoha, mõnusa puhkeala, magamistoa kui ka köögi funktsiooni.

VE Volvo Trucks on uue Volvo FH seeria pikamaa raskeveoki kabiini teinud maksimaalselt kompaktseks, praktiliseks ja mugavaks ning mahutanud sellesse väiksesse ohtralt hoiuruumi, kuhu mahub kõik juhile vajalik. Sinu ülesanne on disainida kabiin omanäoliseks kasutades vastavalt fantaasiale erinevaid materjale, värve, tekstuure ja sisekujunduselemente.

Vajalikud mõõtmed, pildid Volvo FH seeria pikamaa raskeveoki kabiinist ja joonised ülesande sooritamiseks leiate allolevast dokumendinimistust.
NB! Veokiga on võimalik tutvuda 8. mail kell 15:00-17:00 Tartu mnt 1 asuvas parklas.

Kes võiks osaleda?
Konkursil on oodatud osalema kõik tehnika-, auto-, sisekujunduse- ja disainihuvilised, tudengid ning kõik, kes soovivad ennast loominguliselt proovile panna!

Kõige tähtsam - tähtajad!
Töid ootame:
  • Virtuaalsel kujul (sobivad kõik failiformaadid) volvoestonia@volvo.com 
  • Paberil aadressile Kurekivi tee 10, Rae vald. Tööde esitamise tähtajaks on 10. juuni 2013
Palume tööga kindlasti kaasa panna järgnev informatsioon: täispikk nimi, kontaktnumber ja e-posti aadress, et saaksime Teiega võidu korral ühendust võtta.

Võitja valik
Võitja valivad Volvo eksperdid koostöös Eesti Kunstiakadeemia sisearhitektuuri ja mööblidisaini osakonnaga. Võitja kuulutatakse välja 17. juunil 2013 ning temaga võetakse personaalselt ühendust. 


Auhind - reis Volvo kodulinna Göteborgi
Auhinnareis toimub vastavalt võitjaga kokkulepitud kuupäevadele ning kestab kaks päeva. Kahepäevase reisi raames saab võitja külastada Volvo muuseumi, tehast, demokeskust, disainikeskust ning kohtuda ka Volvo disaineritega. Samuti on vabal ajal võimalik vaadata ringi ka Göteborgis. Võitja lennureisi, majutuse ning toitlustuse organiseerib Volvo Estonia OÜ.

Taustinformatsioon
Uue ja eelmise Volvo FH mudeli vahele mahub 19 aastat. Nende aastatega on kardinaalselt muutunud veokijuhtide ja -omanike nõuded veokile kui töövahendile, kodule ja lõõgastuskohale. Keeruline on kõiki uudiseid korraga välja tuua, just selleks panime kokku 10 põhilist uudist, millega teeme märkimisväärse sammu edasi ja tagame Volvo FH positsiooni pikamaaveokite liidripositsiooni. Tutvu 10 uudisega: www.volvotrucks.ee/FH ja veoki tehniliste andmetega http://www.volvotrucks.ee/ / Veokid / Uus Volvo FH
Kõik veokid pannakse kokku vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele, see on enamus veokeid nii sees kui ka väljas erinevad.

Tutvu veoki sise- ja välisilmega arvuti tagant lahkumata

Volvo disainikonkursi koostööpartnerid:
Tallinna tudengipäevad http://www.tudengipaevad.ee/
disain
Eesti üliõpilaskondade liit http://www.eyl.ee/
disain
Eesti Kunstiakadeemia http://www.artun.ee/ 
disain