Volvo Service Contracts

Muutke oma elu muretumaks

Veokite kasutuskindluse suurendaminevähendades kulusid, parandades kontrolli tegevuse ja jättes rohkem aega põhitegevusele on lihtne kui kasutusel Volvo hooldus- ja remondilepingud. Volvo hooldus- ja remondileping täiustab juba niigi suurepärast veokit, lisades väärtust teie äritegevusele.

Teie veok on alati parimas töökorras

Teie veok on alati parimas töökorras

Hooldus- ja remondilepinguga tagame teie veokile parima hoolduse ja hoiame seda heas seisukorras. Seda hooldavad kvalifitseeritud tehnikud, kes tagavad veoki laitmatu töövõime. Kõik tööd tehakse teile sobival ajal, et teie äritegevust võimalikult vähe häirida.

Teie äritegevus on ladus

Teie äritegevus on ladus

Jättes veoki hoolduse meie hooleks, tagate selle kasutuskindluse ja tõhustate oma äritegevust. Teie tarned on stabiilsemad, tõhusamad ja kasumlikumad. See tõhustab teie kliendisuhteid.

Täielik kontroll kulude üle

Täielik kontroll kulude üle – vähem paberitööd

Hooldus- ja remondilepingud lisavad väärtust teie äritegevusele ja vähendavad kulusid. Saavutate tõhusama halduse ning säästate aega ja raha halduskuludelt. Samuti sõidab õigesti hooldatud veok kütusesäästlikumalt. Kõik see vähendab omanikukulusid ja vähendab teie koormust – seega saate keskenduda oma äritegevuse laiendamisele.

100% kasutuskindlus

Mil määral soovite oma elu muretumaks muuta?

Vastus sellele küsimusele määrab, millist lepingut valida. Kõik lepinguliigid tagavad paremini töötava veoki, kuid Kuldlepinguga saate ka muretu omamise ja 100% kasutuskindluse.