Mis on Kütusevalve?

On selge, et kütuse-efektiivsus ja madalam kütusekulu on teema, mis puudutab kõiki.
Seega vajame uusi ideid ja lahendusi, et probleemile üheskoos lahendus leida ning tagada, et ettevõtted ja veokid püsiksid tööl ning marginaalid heas vormis. 
 
Vähem emissioone
Madalama kütusekulu ja väiksema keskkondliku mõju vahel on selge seos. Seega on kütusekulu nii majanduslik kui ka keskkondlik teema, mis muudab lahenduste leidmise veelgi edasilükkamatuks.

Kütusevalve
Analüüsides veoki eluiga ja kasutust, on selge, et saame kütusekulu märgatavaks vähendamiseks palju teha. Oleme kogunud ideid ja komponente ühendava Kütusevalve nime alla. Kütusevalve on kõikide Volvo toodete, teenuste ja ideede üldnimetus, mis aitavad vähendada kütusekulu ja parandada kütuse-efektiivsust.

Kütusekulu vähendamiseks on mitmeid võimalusi. Järgnevalt mõned näited: 

Optimiseeritud veok
On tähtis, et veoki spetsifikatsioon sobib veoki tegevusalale ja sõidutingimustele. Kas veoki spetsifikatsioon vastab reaalsete transpordiülesannete nõudmistele? Kas rehvi tüüp ja muster on sobiv sõidutingimustele ja -oludele?
Ennetav hooldus
Ennetav hooldus on kütuse-efektiisuse tagamiseks tähtis. Korrapärane hooldus tagab tõrgeteta töö ja optimaalse veoki töövõime. 
  
Efektiivsuse parendamine
Teie Volvo veokit on võimalik varustada ja parendada mitmesuguste lisadega. Näiteks tarkvara, mis tagab optimaalse kütuse-efektiivsuse. Või tuulesuunajad kabiinile ning velgedele.

Dynafleet
Dynafleet on veebipõhine rakendus, mille abil on võimalik jälgida veoki üldist efektiivsust. Dynafleeti informatsioon abil saavad nii veokijuhid kui ka transpordikorraldajad kütuse-efektiivsusele kaasa aidata.
 
Veokijuhtide koolitus
Veokijuhi tegevus on võtmefaktor kütusekulu puhul ning koolitus tihti ka kiireim võimalus kütusekulu vähendamiseks.
 
Kütusekulu haldamise teenuse
Tegemist on konsultatsiooniteenusega, mis pakub põhjalikku analüüsi üldisest kütuse-ökonoomiast ning aitab kaasa kütusekulu vähendamisele pikaaegselt.