Kuidas see töötab

Kompleksne süsteem iga veoki jaoks

Kuna Dynafleet on välja töötatud Volvo Trucksis, annab see teile juurdepääsu väärtuslikule ja kasulikule teabele teie Volvo veoki kohta. Kuid Dynafleeti saab kohandada ka iga teise veokimargi jaoks ja see võimaldab kergesti jälgida ka sega-autoparki.

Uuendused on kõikjal kättesaadavad

Uuendused on kõikjal kättesaadavad

Dynafleeti riistvara paigaldatakse kas tehases või kohandatakse Volvo esinduses. Täiendavat tarkvara ei ole vaja – oma autopargi kohta käiva info saamiseks tuleb vaid sisse logida Dynafleeti veebikeskkonda või kasutada selleks iPhone’i / iPad’i ükskõik, kus te ka ei viibiks.

Varustus ja tarkvara

Varustus ja tarkvara

Sõidukisse paigaldatakse võimas Telematics Gateway seade koos GPS/GSM liitantenniga. Valitud paketist sõltuvalt võivad komplekti kuuluda ka kuvar ja klaviatuur. Tarkvara uuendatakse kaugjuhtimise teel tasuta.

Info ja selle salvestamine

Info ja selle salvestamine

Töötajad kontoris ja autojuht saavad omavahel igal ajal suhelda tekstisõnumite abil. Info sõiduki ja autojuhi kohta saadetakse Dynafleeti andmebaasi, kus seda analüüsitakse ja esitatakse kergesti mõistetavate aruannetena. Samuti on Dynafleetiga võimalik sujuvalt ühendada teie tellimuste- ja arveldussüsteem.