Uudised ja tugifunktsioon

Avastage viimased uuendused

Dynafleet areneb pidevalt ja uusi funktsioone lisatakse sageli. Mõned uuendused on nähtavad teile kui kasutajatele, teised aga toetavad süsteemi üldist võimekust.

Kütusesäästlikkuse reitingu aruanded

Kütusesäästlikkuse reitingu aruanded

Võimaldavad teil hinnata ja võrrelda üksikute veokite ning juhtide näitajaid (sõltumata vedude tüübist) neljas tähtsamas valdkonnas: situatsiooni etteaimamine ja pidurdamine, mootori ja käikude kasutamine, kiiruse kohandamine ja mootori töötamine paigal seistes. Võimaldab andmeid esitada drill-down funktsiooniga (kokkuvõttest detailsemaks muutmine) ja jälgida graafikute abil tagasiulatuvalt viimase 13 kuu tendentse.

Sõidumeeriku andmete kaugjuhitav allalaadimine

Sõidumeeriku andmete kaugjuhitav allalaadimine

Võimalus sõiduaja andmeid automaatselt alla laadida säästab hulga tööd ja teeb värskeimad andmed pidevalt kättesaadavaks. Funktsioon võimaldab laadida alla ka andmeid, mis ulatuvad tagasi kuni 30 päeva enne sõiduki registreerimist – seega on teabega kaetud kogu veoki kasutuse aeg. Allalaaditud andmetel põhinevad diagrammid on kättesaadavad tellimisel.

Sõidu- ja puhkeaja koolitus kontoritöötajatele ja juhtidele

Sõidu- ja puhkeaja koolitus kontoritöötajatele ja juhtidele

Nüüd teeb Dynafleet ära kõik sõidu- ja puhkeaja arvestused. Info allesjäänud sõiduaja ja järgmise ettenähtud puhkepausi kohta on esitatud veokite kaupa nii kaardil kui ka juhtide tegevuse aruannetes. Kui juhi lubatud sõiduaeg hakkab täituma, väljastab süsteem hoiatusmärguande nii ettevõtte kontoris kui ka veoki kabiinis paikneval ekraanil.