Säästab kuni 5% kütust. Ja hoiab samal tasemel.

Säästab kuni 5% kütust. Ja hoiab samal tasemel.

Teie kütusekulu vähendamine on lihtne. Raskem on hoida seda püsivalt madalal. Kütusesäästuabi teenust kasutades aitab isiklik nõustaja teil vähendada kütusekulu kuni 5%. Regulaarne jälgimine ja professionaalne juhendamine kinnistavad saavutatud taseme.

Enam ei ole vaja analüüsivaid aruandeid

Enam ei ole vaja analüüsivaid aruandeid

Saate endale isikliku kütusenõustaja, kes aitab teil jõuda püsiva säästuni. Nõustaja säästab teie aega, analüüsides teie juhtide sõidutehnikat ning andes praktilisi soovitusi, millistele valdkondadele tuleks keskenduda, et täiustada sõidustiili ja jõuda püsiva säästuni. Nõuandeid edastatakse regulaarselt e-postiga – see aitab teil teha õigeid otsuseid reaalajas.

Toetab teie kütusesäästu

Toetab teie kütusesäästu

Te hakkate saama kogu autopargi ja gruppide ülevaateid, aga ka andmeid üksikute juhtide näitajate kohta. Peale korrigeerimist vajavate valdkondade kindlakstegemise vastab teie kütusenõustaja alati hea meelega küsimustele kütusesäästu kohta.

Nõustamine mitmel viisil

Nõustamine mitmel viisil

Lisaks isiklikule kütusenõustajale aitab Toolboxi (vahendite komplekti) funktsioon teil leida lihtsaima metoodika töötamiseks ja arengu jälgimiseks. Samuti varustab funktsioon teid uusimate kütusesäästualaste uuringutulemustega, võimaldab muuta haldust ja motivatsiooni. Kas teil on küsimusi? Kütusesäästuabi funktsiooni kasutades on vastus alati käepärast.

Kui palju ma võin säästa?

Kui palju ma võin säästa?

Aastas 140 000 km läbiv veok võib tänu kütusesäästuabi funktsioonile säästa kokku 2500 €. Igakuiselt teenuse eest tasu makstes kulutate oma raha otstarbekalt.

Lihtne alustada

Lihtne alustada

Alustage kohaliku müügiesinduse külastamisest. Kui lasete paigaldada Volvo autopargi haldamissüsteemi Dynafleet, lahenevad kõik probleemid. Võime teil aidata kohandada süsteemi iga veokimudeli jaoks.