Volvo Trucks Financial Services

Volvo finantsteenused.
Viib teid kindlalt edasi.


Teie Volvo veok on kõrgeima kvaliteediga sõiduk, mis on ohutu ja kohandatud täpselt teie äritegevusele. Sama kehtib ka meie võime kohta aidata teid finantslahendustega, mis ühendavad tööstusharualase asjatundlikkuse sooviga hoida teie äritegevust ja veokit liikumises.

Volvo FM-i mahalaadimine

Teie vajadused on meile kõige olulisemad

Volvo Trucks mõistab teie äritegevust ja hoolib sellest rohkem kui keegi teine. Teil võivad olla hooajalised sissetuleku muutused ja rasked ajad, kuid meie usume, et meie veokid on teile abiks äritegevuses – ning meil on vajalik paindlikkus, et leida kindel edasiviiv jõud teie jaoks. Finantslahendused on kõik seotud numbritega – kuid need on teie numbrid. Tuginedes oma tööstusharualasele asjatundlikkusele ja võimele pakkuda finantslahendusi, suudame kanda hoolt kõigi teie vajaduste eest.

Volvo FH ja MC

Kas peaksite veoki ostma või liisima?

Uus Volvo veok on suurepärane investeering, kuid uued ajad nõuavad uuenduslikku finantsalast mõtlemist. Võib-olla sularaha või krediit ei olegi teie puhul enam õige valik. Õnneks pakume mitmeid teisi valikuvõimalusi – ja hindame hoolikalt teie vajadusi, et leida valik, mis on teie jaoks kõige sobivam.

Veokis

Kõrvaldage riskid ja hankige kõige kaasaegsemad veokid

Teie ettevõtte tuleviku kindlustamine on ülioluline kõigile teie äritegevusse kaasatud põlvkondadele. Me aitame teil juhtida omandiga seotud finantsriske investeerimisel uude Volvo veokisse. Lubage meie muretseme selle eest, samal ajal saate teie juurdepääsu meie kõige uuematele veokitele konkurentsivõimelise kuutasu eest.

Kontoris

Keskenduge arengule ja jätke ülejäänu meie hooleks

Kas soovite keskenduda oma ettevõtte arendamisele ja maksimeerida selle tulevast kasumit? Kui see on nii, siis jätke kõik veokiga seonduv meie hooleks. Volvo kõige mitmekülgsemad finantslahendused hõlmavad finantseerimist, kindlustust, remonti ja hooldust. Need lisavad väärtust teie äritegevusele, võimaldavad rahastada kulusid, säästavad aega ja annavad teile täieliku kontrolli oma tegevuse üle.