Volvo FE Hybrid

Kütusesäästlikkus on võtmetegur

Teie Volvo FE Hybridi kütusekulu on tegur, millel on kõige suurem mõju teie ökoloogilisele jalajäljele. Õnneks olete Volvo FE Hybridi valimisega oma uueks veokiks juba võtnud eesmärgi diislikulu minimaalsena hoida.


Säästa kuni kolmandik kütust

Säästa kuni kolmandik kütust

Volvo FE Hybridi paralleelne hübriidtehnoloogia teeb võimalikuks kütusekulu vähendamise prügiveoki puhul kuni 30% (arvestades ka elektrilist keret) ja kaubaveoki puhul vahemikus 15–20 protsenti. See on hea uudis keskkonnale ja tõestus teie keskkonnaprofiilist.

Hooli rohkem, säästa rohkem

Hooli rohkem, säästa rohkem

Regulaarne hooldus on oluline tegur kütusekulu võimalikult madalal hoidmiseks. Oma veoki pideva hooldusega tagate, et see on alati ideaalselt reguleeritud, et hoida diislikulu madalal tasemel. Volvo FE Hybridi pakkumises sisaldub ka Volvo kuldleping. Leping annab teile täieliku kontrolli oma hoolduskulude üle ning välistab ootamatud kulutused.

Täida arukalt

Täida arukalt

Üks viis süsihappegaasi heidet vähendada on teha teadlik valik kütusepaagi täitmisel. Paremal pool asuv diagramm näitab, kuidas mõjutavad heitmeid teie Volvo FE Hybridi jaoks saadaval olevad erinevad kütusesegud.