Volvo FM MethaneDiesel

Kütusesäästlikkus on võtmetegur

Teie uue Volvo FM MethaneDiesel’i energiasääst on tegur, millel on kõige suurem mõju teie ökoloogilisele jalajäljele. Õnneks olete Volvo FM MethaneDiesel’i valimisega oma uueks veokiks juba võtnud eesmärgi saavutada parem energiatõhusus.


Veeldatud gaas annab veokile rohkem energiat

Veeldatud gaas annab veokile rohkem energiat

Volvo FM MethaneDiesel’i mootor on varustatud spetsiaalse mahutiga, mis hoiab gaasi vedelana ja see tähendab, et on võimalik rohkem gaasi mahutada, sest see on kokku pressitud. See annab Volvo FH MethaneDiesel’ile tunduvalt pikema läbitava vahemaa, kui see on tavapärastel gaasil töötavatel veokitel, võimaldades teha kaugvedusid kuluefektiivsemal ja säästlikumal viisil.

Nutikam ja tõhusam mootor

Nutikam ja tõhusam mootor

Kui gaasi ei ole saada, töötab Volvo FM MethaneDiesel ka diiselkütusega. Tänu gaasil töötavatel veokitel tavaliselt kasutatava sädesüütega ottomootori asendamisele diiselmootoriga oleme suurendanud energiatõhusust 30–40% võrra. Ottomootoriga võrreldes on kütusekulu vähenenud umbes 25% võrra.

Kütusekulu on võtmetegur

Täida arukalt

Üks viis süsihappegaasi heidet vähendada on teha teadlik valik kütusepaagi täitmisel. Paremal pool asuv diagramm näitab, kuidas mõjutavad heitmeid teie uue Volvo FM MethaneDiesel’i jaoks saadaval olevad erinevad kütusesegud.