Volvo FMX

Volvo FMX on kaasaegne ehitusveok, mis on täis uuenduslikke lahendusi ja enneolematuid funktsioone.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 või 10×6

D11 või D13 (330–540 hj)

Eesolev tee on sirge. Isegi siis, kui see nii ei ole.

Murranguline Volvo dünaamiline roolisüsteem vähendab märkimisväärselt roolimisjõudu ning minimeerides lihaspinget, muudab töö kergemaks ja ohutumaks. See sobib ideaalselt ehitusveokite jaoks, sest just nende töö lahutamatuks osaks on karm maastik, rasked koormad ja keeruline manööverdamine aeglasel kiirusel. Nüüd on Volvo dünaamiline roolisüsteem saadaval ka kahe esiteljega veokite jaoks (8×2, 8×4 ja 10×4).

Proovige seda ise

Leidke endale lähim Volvo esindus ja reserveerige proovisõit uue Volvo FMX-iga.

Kasutage esinduse otsingu funktsiooni


Tasandab suurel kiirusel teed

Suurel kiirusel kõrvaldab see häired ja summutab löökaukude mõju.

Vaadake, kuidas hamster Volvo FMX-iga karjäärist välja sõidab

Rohkem võimsust väikesel kiirusel

Väikesel kiirusel saate kasutada roolivõimendit – kuni 85% täiendavat roolimisjõudu. Ning rool liigub automaatselt tagasi neutraalsesse asendisse.

Lihtsam tagurdamine

Tagurdamine on lihtsam, sest rool naaseb neutraalsesse asendisse, jääb sinna püsima ja hoiab veoki tagurdamisrajal otse.

Küljetuultele vähem tundlik

Volvo dünaamiline roolisüsteem vähendab küljetuulest põhjustatud häireid ja suurendab sõidumugavust.

Stabiilsus kaldus teedel

Volvo dünaamiline roolisüsteem parandab suunastabiilsust kaldus teedel sõitmisel.

Ideaalne kruusakarjääri jaoks

Uus roolisüsteem sobib eelkõige mitme tagateljega veokile.

Kuidas see töötab


Paigaldasime rooliseadmele elektrimootori. Veoki elektroonilised juhtseadised kontrollivad mootorit 2000 korda sekundis ja juhivad pöördemomendi korrigeerimist. Pöördemoment on progresseeruv ja see lisab vajadusel roolimisele võimsust, võimaldades saavutada kindla roolitunnetuse, sõltumata koormusest ja rehvidest. Tulemuseks on täiesti uuelaadne juhtimiskogemus – turvaline ja kindel.

Nii me muudamegi juhitavust paremaks ja suurendame sõidumugavust.

Volvo dünaamiline roolisüsteem on tõenäoliselt silmapaistvaim uuendus pärast roolivõimendi leiutamist. Kuid ärge unustage ka kõiki teisi vedrustusele tehtud täiustusi, mis muudavad Volvo FMX-i veelgi paremini juhitavaks autoks.

Mugav kabiinivedrustus

See on mugav.

Kabiini vedrustus on stabiilsem ja mootori vedrustust on modifitseeritud, et vähendada müra ja vibratsiooni. Sõidumugavus oli hea – nüüd on see veelgi parem.

Kaitseb raami väändejõudude eest

See on sujuv.

Uued ümberpaigutatud stabilisaatorid tagavedrustusel tagavad väiksema külgõõtsumise ja takistavad raami liikumise ülekandumist kabiinile. See muudab sõidu mugavamaks ja kaitseb raami väändejõudude eest.

Kursil püsiv veok

See järgneb teile nagu truu koer.

Eesmise leht- ja õhkvedrustuse täiustatud geomeetria ja uus roolimehhanismi paigutus muudab veoki väga hästi kursil püsivaks.