Volvo FMX

Volvo FMX on kaasaegne ehitusveok, mis on täis uuenduslikke lahendusi ja enneolematuid funktsioone.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 või 10×6

D11 või D13 (330–540 hj)
Volvo FMX-i esiosa

Kuidas mõjutab kaitseraud teie veoki kasutuskindlust?

Kaevanduse või kruusakarjääri kitsastel pimedatel teelõikudel on lihtne millegi vastu põrgata ja veokit kahjustada. Seega peavad esituled olema kaitstud. Miski ei tohi karteripõhja kahjustada. Kaitserauad peavad vastu pidama karmile kohtlemisele. Ning kui midagi juhtubki, peaks saama hakkama ilma hooldustöökoja abita. Lihtsalt jätkama sõitu, nagu midagi ei oleks juhtunud. Sest kasutuskindlus on väga oluline.

  Lugege asjatundja selgitust parema vastupidavuse kohta

Volvo väliskujunduse peadisainer avalikustab, miks see just selline välja näeb


The sturdy bumper

Toekas kaitseraud.

See on valmistatud terasest, koosneb kolmest osast ning kinnitused on nähtavad ja kergesti lahtivõetavad. See hõlbustab kahjustunud osa väljavahetamist. Seega, kui sõidate kivihunnikusse, siis ei ole see suur probleem. Võib-olla ei märka te isegi kaitseraual mingeid kriimustusi – terasest kaitseraud on kaetud paksu polüpropüleenkattega, mis kahjustumise korral taastab oma esialgse vormi.

Volvo FMX-i eesmine allasõidutõke

Kaitsev eesmine allasõidutõke.

Terve alumine esiosa on valmistatud karpkonstruktsioonina. Kõik selle osad mõjuvad vastastikku, muutes konstruktsiooni väga tugevaks, kuid samas on see kokkupõrkel sõiduautoga väga elastne. Oleme Volvos seda veokit oma katsetes rohkem proovile pannud, kui teie seda kunagi tegema hakkate. Ja nüüd oleme veendunud, et see on tugevaim esiosa oma tööstusharus.

Volvo FMX-i mootori põhjakaitse

Mootori põhjakaitse.

Mootori all paiknev põhjakaitse on tõesti oma nime väärt. See on 3 mm paksune ning lisaks karteripõhjale kaitseb see ka voolikuid ja jahutit. Kõik, mis maastikusõidul kergesti kahjustub, on kaitstud, isegi tagurdamisel.

Mootori põhjakaitsel on veel teinegi eelis – väga tolmuses keskkonnas sõitmisel vähendab plaat tolmukeeriseid veoki all.