Volvo FMX
„Lõpuks ometi – Volvo, mis ei karda saada poriseks“

Volvo FMX

Kõik Volvo FMX juures viitab vastupidavusele. Spetsiaalselt konstrueerituna raskete ehitusvedude jaoks (näiteks karjäärides ja kaevandustes), on tema kodu seal, kuhu teised veokid ei julge või koguni ei suuda sõita. Midagi edevat selle veoki juures ei leia. Kuid see ei tähenda, et FMX juures poleks detailidele tähelepanu pööratud. Nii eesmine 25-tonnise koormusega toimetulev veotiisel, jõuülekanne ja kütusesäästlik I-Shift käigukast kui ka kergesti vahetatavad ja (soovi korral) võredega kaitstud esilaternad näitavad, et see veok on konstrueeritud igapäevaseks toimetulekuks kõige raskemate tingimustega. Kuus silindrit annavad teile piisava, kuni 500 hj võimsusvaru. Soovitame FMX-i kõige raskematesse ja karmimatesse töötingimustesse, kus ainult tugevaimad ellu jäävad.

telg

Teljed igaks olukorraks

Rasked veosed. Raske maastik. Ehitusrakendused esitavad suuri nõudeid veoki sildadele ja tandemsildadele. Volvo FMX on saadaval suure valiku sillakonfiguratsioonidega, mis lihtsustavad veoki kohandamist ka kõige raskemateks veotöödeks. Kõik selle nimel, et Te ei peaks mudasse kinni jääma.

 

šassii

Šassii, mida võite usaldada

Volvo FMX šassii on konstrueeritud nii, et see peaks vastu kõige raskematele kasutustingimustele. U-profiiliga talade külg- ja ristelementides on ühendatud maksimaalne tugevus ja samas väike mass. Tandemsilla V-tala ja reaktiivvarda mõõtmed on sellised, et need peavad vastu väga suurtele jõududele.

 

lisad

FMX – igakülgse valikvarustusega

Et muuta FMX veel erilisemaks, saate sellele enda eelistuste kohaselt kõike lisada – soojendusega tahavaatepeeglitest MP3-liidesega kõrgklassi audiosüsteemini. Populaarsem valikvarustus on koondatud viide Volvo FMX paketti: sõidu-, nähtavuse-, audiosüsteemi-, isikliku ohutuse ja maastikusõidu FMX-komplekt.

 

Volvo FMX ostmine – kuidas ja miks

Leidke müügiesindaja

Olete huvitatud Volvo FMX ostmisest? Teile parima transpordilahenduse leidmiseks tasub kohtuda kellegagi, kes tunneb Volvo veoki ostmise ja kasutamise kogu protsessi nagu oma viit sõrme. Koos lepite kokku tehniliste andmete suhtes, leiate parima finantseerimise ja kõige sobivamad hoolduslepingud juba enne seda, kui teie veok teele asub.

Volvo FMX on saadaval järgmistes konfiguratsioonides

Kabiinid Mootorid Käigukastid Tagasillad
Volvo FMX kabiinid Volvo FMX mootorid Volvo FMX käigukastid Volvo FMX tagasillad
Päevakabiin
Magamiskabiin
Kabiin Globetrotter
D11C (330, 370, 410 või 450 hj)
D13C (380, 420, 460 või 500 hj)
I-Shift
Manuaalkäigukast
Powertronic (automaatne)
Üheastmeline
(Autorongi max täismass: 44-70 tonni)

Rummureduktoritega
(Autorongi max täismass: 70-100 tonni)