Volvo FL

Kui mitmekülgsus ja head linnasõiduomadused on teie jaoks tähtsad, otsite ilmselt Volvo FL-i. Eriti siis, kui oluline on ka töökindlus.

Täismass:
12-18 tonni

Teljevahe:
3070-6 800 mm

Kabiinid:
Päevakabiin, mugavuskabiin, meeskonnakabiin

Volvo FL
LOODUD LINNAKESKKONDA

Volvo FL

Volvo FL kabiinis ei ole vaja kaua viibida, et märgata, kui hästi on veok kohastunud oma loomuliku keskkonnaga – linnaga. Kõigepealt on Volvo FL kabiini mugav siseneda ja sealt väljuda. Ning piisav võimsus koos kerge juhitavusega ja suurepärase nähtavusega igas suunas võimaldab keerukates liiklusoludes ohutult toime tulla. Kokkuvõtteks: see veok viib teid ja teie veose punktist A punkti B ja sealt edasi punkti C – täna, homme ja paljude tulevaste aastate jooksul. Volvo FL on parim valik linnasiseseks ja linnaväliseks kaubaveoks, prügiveoks ja muude munitsipaalteenuste pakkumiseks.

Mootor D7F

Jõuallikas linna vallutamiseks

Erakordselt kiire reageerimine ning madalatel pööretel edastatav suur pöördemoment muudavad Volvo D7F mootori ideaalseks väga erinevate jaotusvedude jaoks, eriti linnaliikluses. Samuti tagab kütuse täpne sissepritse äärmiselt tõhusa põlemisprotsessi.

Volvo FL

Õhkvedrustus kaitseb teie veost

Volvo elektrooniliselt juhitav vedrustus (ECS) reguleerib end automaatselt ja kompenseerib koormuse ebaühtlasest jaotusest põhjustatud erinevusi. Paraboolsed lehtvedrud tagavad mugava ja rappumiseta sõidu ka väikese teljekoormuse korral.

käigukast

Käigukastid igaks elujuhtumiks

Volvo FL korral saate alati leida Teie transpordirakenduseks kõige paremini sobiva käigukasti. Saate valida kahe manuaalse, ühe automaatkäigukasti ja Volvo I-Synci vahel. Kõik need on kerglülitatavad ideaalsete ülekandearvudega käigukastid.

Volvo FL ostmine – kuidas ja miks

 Leidke müügiesindaja

Olete huvitatud Volvo FL ostmisest? Teile parima transpordilahenduse leidmiseks tasub kohtuda kellegagi, kes tunneb Volvo veoki ostmise ja kasutamise kogu protsessi nagu oma viit sõrme. Koos lepite kokku tehniliste andmete suhtes, leiate parima finantseerimise ja kõige sobivamad hoolduslepingud juba enne seda, kui teie veok teele asub.

Volvo FL on saadaval järgmistes konfiguratsioonides

Kabiinid Mootorid Käigukastid Tagasillad
 Volvo FL kabiinid  Volvo FL mootorid  Volvo FL käigukastid  Volvo FL tagasillad
Päevakabiin
Mugavuskabiin
Meeskonnakabiin
D7F (240, 260 või 290 hj)
Manuaalkäigukast
Automaatkäigukast
I-Sync
Üheastmeline
(Autorongi max täismass: 25-32,5 tonni)

Rummureduktoritega
(Autorongi max täismass: 40 tonni)