Volvo FH ðassii vedrustus

Vedrustus

Õhkvedrustus
Volvo ECS (elektrooniliselt juhitav vedrustus) pakub Teile suurepärast sõidumugavust ja kaitseb Teie veost. Süsteem reguleerib ennast automaatselt nii, et veoki kõrgus jääb konstantseks ja ebaühtlaselt jaotatud koormused kompenseeritakse.

Kõrgust saab muuta ka käsitsi, mis kergendab veoki kõrguse kohandamist laadimisplatvormi kõrgusega. Süsteemi on võimalik programmeerida laadimisplatvormi erinevate kõrguste kasutamiseks.
Kõrgeimateks täismassideks Väga raskete veoste vedamiseks mõeldud kolmest teljest koosneva õhkvedrustusega tridem-teliku kahele veosillale lisatud abisild on hüdrauliliselt pööratav. Tridemit iseloomustab hea stabiilsus ja läbivus ka rasketes teeoludes. Pööratav abisild koos lühikese teljevahega tähendab ka väiksemat pöörderaadiust ja head manööverdusvõimet.

Lehtvedrud
Volvo FH on saadaval paraboolsete või tavaliste lehtvedrudega. Tavalisi lehtvedrusid kasutatakse vahel ehitustöödel kasutatavate veokite hea stabiilsuse saavutamiseks, kui eeldatakse pidevalt suurt teljekoormust. Paraboolseid lehtvedrusid kasutatakse enamasti esisilla vedrustuses koos õhk-, parabool- või traditsioonilise tagavedrustusega.