Volvo FH
PIKAMAAVEDUDE
MEISTER

Volvo FH

Kaugvedude maailm esitab jõudlusele hoopis uued nõuded. Tipptasemel jõuülekande, ohutuse ja mugavusega Volvo FH vastab neile nõuetele. Kilomeeter kilomeetri järel saate nautida Volvo FH suurepärast juhitavust. See on kütusesäästlik veok, mis tuleb nõudlike kaugvedudega hõlpsalt toime ning on seejuures kiire ja kasumlik. Samuti sobib see veok suurepäraselt ehitustöödeks.
Volvo FH D13C

Nautige võimsust

Volvo FH uus jõuülekanne (D13C mootor koos I-Shift käigukastiga) on tohutu võimsusega ja selle kütusekulu on eelkäijast kolm protsenti väiksem. See on saadaval ka EEV-versioonina.Ohutus

Ohutus on kõige tähtsam

Volvo veokit peab saama juhtida nii ohutult kui võimalik – ja Volvo FH pole siin erandiks. Inertsrulliga turvavöö andurid reageerivad äkilisele liikumisele. Valikvarustuses on juhi SRS turvapadi. Samuti pakume juhiabisüsteemide laia valikut, mis on välja töötatud liiklusõnnetuste ohu minimeerimiseks.Mugavus

Rekkameeste äriklass

Ükskõik millise kabiiniga FH Te valite – igal juhul saate ülimalt mugavaks kujundatud töökoha. Kuid sellest hoolimata heitke pilk kabiinile Globetrotter XL. Nagu nimi ütleb, on see suur igas mõttes: seisukõrguselt, siseruumilt, magamisasemetelt – kõiges.

Volvo FH ostmine – kuidas ja miks

Leidke müügiesindaja

Olete huvitatud Volvo FH ostmisest? Teile parima transpordilahenduse leidmiseks tasub kohtuda kellegagi, kes tunneb Volvo veoki ostmise ja kasutamise kogu protsessi nagu oma viit sõrme. Koos lepite kokku tehniliste andmete suhtes, leiate parima finantseerimise ja kõige sobivamad hoolduslepingud juba enne seda, kui teie veok teele asub.

Volvo FH on saadaval järgmistes konfiguratsioonides

Kabiinid Mootorid Käigukastid Tagasillad
Volvo FH kabiinid Volvo FH mootorid Volvo FH käigukastid Volvo FH tagasillad
Päevakabiin
Magamiskabiin
Kabiin Globetrotter
Kabiin Globetrotter XL
D13C (420, 460, 500 või 540 hj)
I-Shift
Manuaalkäigukast
Powertronic (automaatne)
Üheastmeline
(Autorongi max täismass: 44-70 tonni)

Rummureduktoritega (autorongi max täismass: 70-100 tonni)