Volvo FH16
VOLVO TRUCKS LIPULAEV

Volvo FH16

Millest FH16 juures alustada? Ütleme lühidalt: FH16 750 on meie veokialaste teadmiste kulminatsioon – ja veel pisut enamgi. Enamik inimesi satub vaimustusse arvust 750. Ja kuigi see on tähtis, soovitame vaadata hobujõudude taga peituvat: 3550 Nm pöördemoment. See on uskumatult hea näitaja. Mõne sekundiga on saadaval 90 protsenti pöördemomendist, millest piisab lakkamatu edasipürgimise tundeks. Volvo FH16 750 jõuülekanne on parim valik raskeveoks, ehitus- ja kaugvedudeks. Samuti pakub see veok tipptasemel sõidukogemust.

Volvo FH16 mootor D16

Tähelepanuväärne jõuülekanne

Kuni 750 hj võimsusega D16 mootor annab Teile jõu, millest olete unistanud ja tohutu pöördemomendi kõige vajalikumal hetkel. Suurele võimsusele vaatamata säästate märkimisväärselt kütust. D16 mootor on saadaval EEV-versioonina.  Tipptasemel sõidukogemus

Tipptasemel sõidukogemus

FH16 loomisel ei hoitud kvaliteedi ja standardite arvelt pennigi kokku. Selles veokis on kõik pisut parem – nii väljas kui sees. FH16 on äärmuslike tingimuste jaoks konstrueeritud veok, mis tunneb end kõige õnnelikumana, vedades raskeid koormaid mägisel maastikul. Ja ka teie olete õnnelik.Ohutus on kõige tähtsam

Ohutus on kõige tähtsam

Volvo veokit peab saama juhtida nii ohutult kui võimalik – ja Volvo FH 16 pole siin erandiks. Inertsrulliga turvavöö andurid reageerivad äkilisele liikumisele. Valikvarustuses on juhi SRS turvapadi. Samuti pakume juhiabisüsteemide laia valikut, mis on välja töötatud liiklusõnnetuste ohu minimeerimiseks.

Volvo FH16 ostmine – kuidas ja miks

Leidke müügiesindaja

Olete huvitatud Volvo FH16 ostmisest? Teile parima transpordilahenduse leidmiseks tasub kohtuda kellegagi, kes tunneb Volvo veoki ostmise ja kasutamise kogu protsessi nagu oma viit sõrme. Koos lepite kokku tehniliste andmete suhtes, leiate parima finantseerimise ja kõige sobivamad hoolduslepingud juba enne seda, kui teie veok teele asub.

Volvo FH16 on saadaval järgmistes konfiguratsioonides

Kabiinid Mootorid Käigukastid Tagasillad
Volvo FH16 kabiinid Volvo FH16 mootorid Volvo FH16 käigukastid Volvo FH16 tagasillad
Magamiskabiin
Kabiin Globetrotter
Kabiin Globetrotter XL
D16G (540, 600, 700 või 750 hj)
I-Shift
Manuaalkäigukast
Üheastmeline
(Autorongi max täismass: 44-70 tonni)

Rummureduktoritega
(Autorongi max täismass: 70–100/180 tonni)