Volvo FE
PROFESSIONAAL, NAGU SINA

Volvo FE

Volvo FE on linnatööks arvatavasti kõige mitmekülgsem veok maailmas. Volvo FE saab hakkama peaaegu iga ülesandega, kuid eriti soovitame seda veokit piirkondlikeks vedudeks, prügiveoks, jahutatud kaupade veoks, kütuse ja puistematerjali veoks, kuid ka kergemateks ehitusvedudeks.
Volvo mootor D7F

Seda mootorit võib usaldada

Volvo FE on varustatud mootoriga Volvo D7F – see on suure pöördemomendiga ja kiirelt reageeriv ühistorusissepritsega mootor, mille töömaht on 7,2 l. See mootor reageerib gaasipedaalile momentaalselt, täiskiirus saavutatakse kiiresti ning isegi järsul mäkketõusul säilitab veok suure veojõu.

Volvo FE

Uskumatult mitmekülgne

Volvo FE on saadaval nii vedukina kui rungana täismassiga 18–26 tonni ning šassiivalik on lai. Kolm šassiikõrgust, kaks raamikõrgust, kaks raamipaksust ja vedrustussüsteemi mitu kombinatsiooni tähendavad, et saate šassii, mis on optimeeritud veoki kasutusotstarbest lähtudes.

Volvo FE juhiiste

Kena, korralik ja mugav

Volvo FE kabiin on konstrueeritud sellisena, et saaksite keskenduda juhtimisele. Istmed on reguleeritavad, väljavaade on suurepärane ning armatuurlaud on selge ja kergesti arusaadav. Samuti on kabiini sissepääs disainitud nii, et sisenemine ja väljumine on võimalikult mugav.

Volvo FE ostmine – kuidas ja miks

Leidke müügiesindaja

Olete huvitatud Volvo FE ostmisest? Teile parima transpordilahenduse leidmiseks tasub kohtuda kellegagi, kes tunneb Volvo veoki ostmise ja kasutamise kogu protsessi nagu oma viit sõrme. Koos lepite kokku tehniliste andmete suhtes, leiate parima finantseerimise ja kõige sobivamad hoolduslepingud juba enne seda, kui teie veok teele asub.

Volvo FE on saadaval järgmistes konfiguratsioonides

Kabiinid Mootorid Käigukastid Tagasillad
Volvo FE kabiinid Volvo FE mootorid Volvo FE käigukastid Volvo FE tagasillad
Päevakabiin
Mugavuskabiin
Magamiskabiin
D7F (240, 260, 300 või 340 hj)
Manuaalkäigukast
Automaatkäigukast
Üheastmeline
(Autorongi max täismass: 25-32,5 tonni)

Rummureduktoritega
(Autorongi max täismass: 44 tonni)