Uus Volvo FE

Teie paindlik tööpartner, mis pakub suurepärast juhitavust ja esmaklassilist tootlikkust.

4x2 sadulveduk, 4x2, 6x2 või 6x4 madelveok

D8K (250, 280 või 320 hj)
Volvo FE juht
Otsite uusi viise, kuidas ergas püsida?

Mugavas ja ohutus keskkonnas töötav juht on õnnelikum ja tõhusam – seetõttu olemegi muutnud uue Volvo FE sees ja selle ümber töötamise lihtsamaks ja mõnusamaks kui kunagi varem.

Tass kohvi

Sagedased sisenemised ja väljumised, pidev vajadus tehnilise töökindluse järele ning tiheda graafiku järgimine – veokijuhi päevarutiin linnasiseste jaotusvedude korral ei paku võimalust kompromisslahendusteks. Kõige olulisem on veoki, selle seadmete ja töökindluse täielik usaldamine ning mugavus. Uus Volvo FE pakub seda igas detailis.

Uus istmedisain

Uuel Volvo FE-l on uue kujundusega juhiiste. Peale suuremale ohutustaseme, istmesse integreeritud peatoe ja turvavöö on sel vastupidavam katteriie ja ülejäänud interjööriga harmoneeruvad värvid.

Ergonoomiline sisekujundus

Kabiini interjöör on selle veoki funktsionaalse ja esteetilise tasakaalu ehe väljendus. Panipaiku on piisavalt ning need asuvad ideaalselt käeulatuses, mis tähendab, et teie liikumine kabiinis on ökonoomne ja vähem väsitav.

Nutikas näidikuplokk

Samasugused ergonoomikastandardid iseloomustavad näidikuplokki. Selle eesmärk on hõlbustada efektiivset tööd ja seejuures mitte ohtu seada juhi või jalakäija ohutust. Seega on kõik näidikud ja juhtseadised intuitiivselt disainitud ning nutikalt paigutatud. Ning pidades silmas juhi mugavust ja ümbritsevat keskkonda, tuleb lisada, et näidikuplokk sisaldab nüüd ka AdBlue näidikut ja tahkete osakeste filtri mõõdikut.

Selles veokis tundub päeva viimane sõit esimesena.

Nähke ja olge nähtav

Samuti mõistame, kui oluline on juhi ja veoki suhe jalakäijate ja teiste liiklejatega. Seetõttu on uuel Volvo FE-l võimsad LED-päevatuled, mis lülitatakse automaatselt sisse, kui veok alustab liikumist.

7
Juht