Uus Volvo FE

Teie paindlik tööpartner, mis pakub suurepärast juhitavust ja esmaklassilist tootlikkust.

4x2 sadulveduk, 4x2, 6x2 või 6x4 madelveok

D8K (250, 280 või 320 hj)
Täpselt see, mida vajate

Me mõistame, kui paljude erinevate veotöödega te kokku puutute. Olgu tegemist prügiveo-, kergehitusveo- või naftatoodete veolahenduste loomisega – oleme alati kindlalt teie kõrval.

Kui ütleksime, et uuel Volvo FE-l on sama palju konfiguratsioone, kui on olemas ülesandeid, mida see veok tegema peab, oleks see vaid väike liialdus. Seetõttu on meie pakkumise keskmes paindlik pealisehitiste ja raamikohanduste valik.

Õigesti valitud raam võimaldab täita mistahes veondusülesandeid efektiivsemalt.
Volvo FE tsisternauto
Igal sammul teiega koos

Me ei puhka enne kui teie äri- ja veondusnõuded on täidetud – kõigepealt suhtleme teiega, et määrata kindlaks teie vajadustele vastav optimaalne pealisehitis, seejärel suhtleme pealisehitise paigaldajaga, juhime protsessi ning lõpuks korraldame tarne. Volvo abiga muutub see teekond tunduvalt sujuvamaks, sest meil on väljakujunenud suhted pealisehitiste paigaldajatega. Saame neile anda detailsed CAD-joonised, mis aitavad neil tõhusamalt töötada ja lõpuks saate kvaliteetse ja personaalselt loodud lahenduse – oma uue veoki.

Tänu pealisehitise silmapaistvale potentsiaalile ja paindlikkusele on veok valmis tööle asuma.

Kindlakskujunenud kontaktid pealisehitise paigaldajatega võimaldavad meil projekteerida ja ehitada täpselt teie nõudmistele vastava raami.
Volvo FE raam

Jõuline ja paindlik

Tehnilisel tasandil leiate mitmeid põhjusi, miks Volvo Trucks ja uus Volvo FE on nii hästi kohandatavad. Raam on jõuline ja jäik, täisnurkne ja ühtlane, mis võimaldab pealisehitise hõlpsamat paigaldamist. Lõppkokkuvõttes võimaldab see luua lahenduse, mis vastab nii disainilt kui ka konstruktsioonilt kõrgeimatele talitluslikele nõudmistele.

4
Paindlikkus