Uus Volvo FE

Teie paindlik tööpartner, mis pakub suurepärast juhitavust ja esmaklassilist tootlikkust.

4x2 sadulveduk, 4x2, 6x2 või 6x4 madelveok

D8K (250, 280 või 320 hj)
…jätke ülejäänu meie hooleks

Mõistame, et esmalt juhite te äri ja seejärel veokit. Seepärast oleme pühendunud täieliku teenustevaliku pakkumisele, mis võimaldab teil nautida kindlat ja tõhusat veondustööd ning oma uut Volvo FE-d täiel määral.

Volvo Trucksiga koostööd tehes on teie äril ligipääs olulistele abiteenustele iga päev, aasta läbi.
24

Teie kohalik Volvo veokite müügiesindaja on uudishimulik isik. Ta tahab teie äri tunda. Tal on vaja teada, mida te veate, millal te seda teete ja mis määrab teie edukuse. Sellisel tasemel põhjalikuks uurimiseks on hea põhjus – teie äriedu.

Teie veok on meie äri

Alustage meiega partnerlust ja te saate ligipääsu olulistele teenustele ja esinduste võrgustikule, mis on pühendunud teie äri toetamisele. Hoolitseme ise teie veoki eest. Nii saame muuta teile veoki omamise meeldivaks kogemuseks, mis ei tekita stressi ja on kasumlik. Lühidalt öeldes – saate muretsemata nautida üht maailma parimat jaotusveokit.

Teades, et teil on kogenud ja pühendunud transpordipartner, kaob veoki omamisega kaasnev stress.

Pakkumise taga olev jõud

Kuid kuidas me seda saavutame? Tuginedes teie äri- ja tegevustingimustele, saame kokku panna täieliku paketi, mis sisaldab hoolduslepinguid, kütusesäästupakette, veokijuhtide täiendkoolitusi, veokipargi haldust ning finants- ja kindlustuslahendusi. Kõik, mida te vajate, et saavutada jõudlustase, mida teie äri veokilt nõuab.

1
Partnerlus