Uus Volvo FE

Teie paindlik tööpartner, mis pakub suurepärast juhitavust ja esmaklassilist tootlikkust.

4x2 sadulveduk, 4x2, 6x2 või 6x4 madelveok

D8K (250, 280 või 320 hj)
Vastus on „jah“
Uue Volvo FE tutvustus

Alates piirkondlikest vedudest ja lõpetades kergehitusvedude, kommunaal- ja külmvedudega – kõik need tööd tähendavad, et uus Volvo FE peab paindliku töövõime 18–26-tonniste veokite klassis viima täiesti uuele tasemele.

Nüüd saadaval kütust säästva I-Shifti käigukastiga.
I-shift

Vaadelge tavapärast tööpäeva ja seejärel oma veokit. Kas saate töö- ja äriefektiivsuses soovitud tulemuse? Kui kahtlete, siis äkki saab uus Volvo FE aidata teil otsustada. Tänu mitmetele täiustustele, kaasa arvatud I-Shift käigukast kõikidele mudelitele, on see enam kui valmis tegutsema ja toetama.

Tõeline uudis – I-Shift uuel Volvo FE-l

Uuel Volvo FE-l on meie maailmakuulus I-Shift käigukast. Juhile tähendab see mugavamat, vähem nõudlikku tööpäeva ning veoettevõttele suuremat kütusesäästu ja tõhusamat transporti.
Lugege lähemalt I-Shifti kohta

Volvo välja töötatud uus mootoriprogramm.
Volvo väljatöötatud uus mootoriprogramm.

Paindlikum kui kunagi varem

Kohandatavad on ka jõuväljavõtu võimalused – see on igati loomulik, arvestades erinevaid ülesandeid, mida veok sooritama peab. Täiesti uue mootoriprogrammi kasutamine tagab, et sobiv võimsus on alati kättesaadav.

Uus esiosa disain koos LED-päevatuledega.
LED-päevatuled

Stabiilne ja jõuline, seest ja väljast

Stabiilne ja jõuline raam tähendab, et veok pääseb ligi rohkematele kohtadele kui kunagi varem, kergemalt ja efektiivsemalt. Samuti tuleb rõhutada, et mugavuse mõttes on uus Volvo FE samavõrd muljetavaldav. Sõiduergonoomika, uus iste ja hoolikalt disainitud kabiin muudavad selle ideaalseks mugava ja ohutu töö ning sagedase sisenemise ja väljumise jaoks. Need uued omadused võimaldavad uuel Volvo FE-l võtta vastu keerukamaid ülesandeid kui kunagi varem. Hea uudis teile, suurepärane uudis teie ettevõttele.

2
Uus Volvo FE