Turvaline koht, kus jääte ellu

Uutel kabiinidel pole mitte ainult täiesti uus välimus. Need on ka meie kõigi aegade turvalisimad kabiinid. Sest turvalisuse valdkonnas ei piirdu Volvo seaduses ettenähtud nõuetega. Ta ületab neid.

Maailma rangeima turvatesti läbimine.

Kui avarii juhtubki, olete hästi kaitstud. Meie kõigi aegade tugevaimad kabiinid on läbi teinud ainulaadse Rootsi kokkupõrkekatse. See on maailma rangeim ja matkib levinumate avariitüüpide korral tekkivaid jõude. Katsed näitavad, et teil on suur tõenäosus pääseda elusalt, kui veok paiskub ümber või sõidab paigalseisvale objektile otsa kiirusega 80 km/h.
Uue Volvo FH kabiini välisdisain

Ülimalt dünaamiline disain.

Kabiin on sujuvate joontega. Iluvõre on meeldejääva välimusega. Dünaamilised kaared esiklaasi ümber rõhutavad aerodünaamikat. Volvo FH on veok, mis näib liikuvat isegi paigal seistes. Disaini seisukohast on kabiin midagi täiesti uut. Siiski ei jää vähimatki kahtlust, et see on Volvo.


Eesmine allasõidutõkkesüsteem

Uus FUPS. Säästab elusid veelgi suuremal kiirusel.

Volvo oli esimene tootja, kes võttis kasutusele eesmise allasõidutõkke ammu enne selle kohustuslikuks muutumist. Uus FUPS ületab taas seadusega ettenähtud nõudeid, et säästa teiste liiklejate elu. Ja säästa veokijuhte hirmsatest šokkidest. Süsteem toimib nüüd tõhusalt veelgi suuremal kiirusel. Kokkupõrke korral võib see liikuda kuni 30 cm sissepoole (varem ainult 10 cm).


Eriti tugev kaitseraud

Kui kisub kitsaks, võimaldab see kaitseraud liikumist jätkata.

Volvo FH-i valikvarustuses on nüüd eriti tugev kaitseraud. Nagu Volvo FMX-i kaitseraud, on ka see valmistatud 3 mm terasest, mis on osaliselt kaetud paksu polüpropüleenkattega. See tähendab, et kaitserauda on raskem kriimustada, see talub palju lööke ilma täkete tekkimiseta ja kaitseb esilaternaid tõhusalt purunemise eest. Kui peaks toimuma tugevam löök, saab kaitserauda tänu selle kolmeosalisele konstruktsioonile kergelt parandada.

Täpsem teave eriti tugeva kaitseraua kohta


Uus Volvo FH16

Volvo FH16 Uuel tasemel stiil.

Kui te valite Volvo FH16, saate mitte ainult võimsaima jõuülekande ja stiilse interjööri. Meie lipulaeva iseloomustab ka ainulaadne väliskujundus.

  • Tume hõbedane iluvõre
  • Läikivad kroomdetailid
  • Tumendatud klaaspaneelid
  • Saadaval värvitoonis Mystic Fjord

Lisateave Volvo FH16 kohta