Uus raam. Ühesõnaga: dünaamiline.

Volvo FH juhitavuse karakteristik on tavapärasest parem. Oleme konstrueerinud virtuaalselt veoki veoki kõik osad, et panustada kindlasse sõidutundesse ja täpsesse juhitavusse.
 
Peale selle veel sõltumatu esivedrustus ja Volvo dünaamiline roolisüsteem. Need on kaks verstaposti veokitööstuses, mis viivad juhitavuse täiesti uuele tasemele.
 
Samuti on sellele raamile lihtne pealisehitisi paigaldada, mis hoiab kokku kereehitaja juures kuluvat aega. Hulk valikuvõimalusi hõlbustavad kohandamist.

 

Sõltumatu esivedrustus

Sõltumatu esivedrustus Tagab sõiduautoliku juhitavuse.

Sirgetel teedel stabiilne nagu rong. Kurvides püsib kindlalt kursil. Sõltumatu esivedrustus on juhitavuse vallas tõeline revolutsioon. Et uskuda, peaksite seda ise kogema.

Uurige lähemalt sõltumatut esivedrustust

Volvo Dynamic Steering

Volvo dünaamiline roolisüsteem.
Täielik kontroll ilma pingutuseta.

See, mida on nimetatud suurimaks leiutiseks pärast roolivõimendit, on nüüd saadaval kõikide teljekonfiguratsioonide jaoks, ka kahe esiteljega veokite jaoks. Kitsastes kohtades sõitmisel tagab patenteeritud Volvo dünaamiline roolisüsteem vajaliku täiendava pöördemomendi, vähendades märkimisväärselt koormust veokijuhi lihastele. Võite veokit tõesti ainult ühe sõrmega roolida. Suurema kiiruse korral kõrvaldab see häiriva mõju, mis on põhjustatud löökaukudest, teeroobastest, teemärgistest, kaldus teest või külgtuulest ja tagab alati ideaalse suunastabiilsuse ja täieliku kontrolli.

Lisainfo Volvo dünaamilise roolisüsteemi kohta

Tandemtelje tõstmine

Tõstetud vedav telg – väiksem kütusekulu. Tandemtelje tõstmise tutvustus.

Muutke konfiguratsioon 8×4 konfiguratsiooniks 6×2. Või konfiguratsioon 6×4 konfiguratsiooniks 4×2. Volvo FH on nüüd saadaval uhiuue tandemtelje tõstmisfunktsiooniga, revolutsioonilise omadusega, mis võimaldab ilma koormata sõitmisel lülitada välja kõige tagumise vedava telje ja tõsta see üles. Nagu eesmise abitelje tõstmine, parandab ka see oluliselt pöörderaadiust ja vähendab koormata sõitmisel kütusekulu kuni 4%.

Täpsem teave tandemtelje tõstmise kohta

Esitelje suurem kandevõime

Kaks lisatonni esitelgedel. Igal reisil.

Kui tegelete raskevedudega, on meil teile häid uudiseid. Uus Volvo FM tuleb toime veelgi suuremate teljekoormustega. Nüüd võib eesmine lehtvedrustus näiteks kanda ühel teljel koormust kuni 10 tonni ja kahel esiteljel kuni 20 tonni. See suurendab ohutusvaru ja muudab raske või ebaühtlaselt jaotatud koormaga liikumise lihtsamaks.

Õhkvedrustus GRAS-G2

Õhkvedrustus raskel maastikul sõitmiseks.

Kui teie veotööd nõuavad mõnikord korralikult teelt lahkumist, võib selline vedrustus olla ideaalselt sobiv. See on loodud spetsiaalselt ehitusveokite jaoks, tagab suure kliirensi (vähemalt 300 mm) ja on piisavalt tugev raskel maastikul sõitmiseks. Sõltumata teeoludest tagab õhkvedrustus sujuvama liikumise, mis säästab liigse kulumise eest veokit, koormat ja mis kõige olulisem – juhti.

Täiendav teave ehitusveokite õhkvedrustuse kohta

Lower weight

Väiksem kaal.
Suurem kandevõime ja väiksem kütusekulu.

Sellal kui enamik teisi veokeid on Euro 6 nõuetele vastamiseks kaalus juurde võtnud, oleme meie liikunud vastassuunas. Mitmete standardsete tehniliste andmete optimeerimise teel oleme muutnud Volvo FH oluliselt kergemaks. Näiteks kaalub tavaline 4×2 kaugvedude sadulveok nüüd üle 100 kilo vähem kui selle eelkäija, Euro 5 variant.

Pusher and tag axles

Tridemtelg. Väiksem pöörderaadius, parem kütusesäästlikkus.

Kahe esiteljega võrreldes vähendab tridemtelg oluliselt veoki pöörderaadiust. Valige abitelg veotelje taga või ees (või mõlemad konfiguratsioonis 8×2). Mõlemaid juhitakse hüdrauliliselt ja need saab ilma koormata sõites üles tõsta, säästes kütust ning vältides rehvide asjatut kulumist. Tridemtelgede lubatud koormus on kuni 36 tonni. See võimaldab konfiguratsiooni 10×4 korral kasutada autorongi täismassiga kuni 56 tonni.

Kereehitaja

Rohkem valikuvõimalusi Vähem aega kereehitajate juures.

Tänu paljudele tehnilistele valikuvõimalustele saab Volvo FH kergesti ette valmistada mis tahes rakenduste, sealhulgas vahetuskerede jaoks. Uus kereehitajate moodul (eraldi elektroonikaseade) on kereehitajatele kergesti ligipääsetav. Ja Volvo pealisehitiste paigaldusjuhendid (VBI) tagavad veebipõhise juurdepääsu kõigile vajalikele tehnilistele joonistele ja elektriskeemidele.

Külastage Volvo pealisehitiste paigaldusjuhendeid

10x4

Viis telge tehasest.
Ei ole vaja hiljem paigaldada.

Saame nüüd pakkuda 5 teljega veokeid otse tehasest. Telje hilisema paigaldamisega võrreldes on eeliseid palju. Saate veoki koos täieliku tüübikinnitusega. Saate selle kiiremini kätte ja väldite kulukaid ümberehitustöid. Saate ka täieliku garantii ja Volvo müügijärgse tugiteenuse, mis pikemas perspektiivis vähendab tegevuskulusid.

Täpsem teave viieteljeliste veokite kohta

EBS trummelpidurite jaoks

EBS. Nüüd ka trummelpidurite jaoks.

Uusim lisa meie pidurite valikus tagab, et trummelpidureid valides ei pea pidurite suhtes kompromissi tegema. Elektrooniliselt juhitav pidurisüsteem (EBS) annab tavasüsteemiga võrreldes suure hulga eeliseid, pakkudes oluliselt paremat reageerimist, pidurdusvõimet ja pidurdustunnetust. Peale selle on kasutusel palju selliseid kasulikke omadusi, nagu kombineeritud pidurdamine (kus lisapidurid toetavad sõidupidureid), mägistardi abisüsteem ja paigaltvõtmise juhtrežiim (kus pidurid töötavad koos I-Shiftiga). EBS on saadaval valitud teljekonfiguratsioonide ja raamikõrguste jaoks.

Raami konstruktsioonilahendus

Volvo FH veduki raami paigutusvõimalused 

1. Akukast vasakul
Nihutatud 300 mm ettepoole võrreldes eelmise versiooniga. Vedukite korral annab see 100–120 l täiendavat kütusevaru.

2. Akukast taga
Paikneb tagaosas raami talade vahel. Sadulvedukitel valikvarustuses.

3. AdBlue paak
AdBlue paagi võib tellida raami peale kabiini taha. Seegi lahendus annab suurema kütusepaagi võimaluse.

4. APM
Suruõhusüsteemi modulaator paikneb raamitalade vahel seespool, et jätta rohkem ruumi raami väliskülgedele paigaldatava varustuse (nt kütusepaagid) jaoks.
Volvo FH runga raami paigutusvõimalused 

5. Vaba ruum raamil

Raami saab nihutada tahapoole, et jätta rohkem ruumi kraana või muude lisaseadmete jaoks. (FAA10 korral u 500 mm), (FAA20 korral u 600 mm).

6. Aukude rida raamil pealisehitajale
Ülemine aukuderida on ette nähtud pealisehitise paigaldamiseks. Ülemisse ritta kinnitatud kronsteinid on nihutuse ja 8mm vaheseibidega. Neete ei ole kasutatud.

7. Tõstuki paigaldusvalmidus
Kabiinitaguse tõstuki tugiplaadid saab tellida tehasest raamile kinnitatuna.

8. Õhkvedrustus koos lühikese tagaületusega
Tagaületuse saab lühema tänu uue disainiga ettepoole suunatud stabilisaatorile. See on eeliseks ehitusrakendustele, lihtsustub asfaldilaoturite ja vahetuskerede paigaldamine. 

Raami kõrgused, ligikaudselt 
  • Eriti madal (veduk): 810 mm
  • Madal: 850 mm
  • Keskmine: 900 mm
  • Kõrge: 1 000 mm
Teljevahe
  • Sadulvedukid: 2850–4100 mm
  • Madelveok: 3200–6700 mm
Vaadake raami täielikke tehnilisi andmeid