Pealt iludus. Seest elajas

Volvo FH16 on täpselt selline nagu Volvo FH teie meelest olema peaks. Ja palju muud. Kui te ei soovi teha kompromisse jõudluses ega stiilis, siis vaadake siia.

FH16 16-liitrine D16G mootor

16 liitrit puhast jõudu.

Volvo praegu võimsaim mootor D16K on suurepäraste näitajatega: 750 hj ja 3550 Nm. Valida on kolme võimsustaseme ja nelja pöördemomenditaseme vahel, kõik vastavad Euro 6 heitmenõuetele. Koos I-Shifti (tugevdatud versioon kuulub standardvarustusse) ja valiku kütusesäästlike ning tugevate tagatelgedega kehtestab see omaette standardi ka kõige raskemate veoülesannete jaoks.

Vaadake kogu jõuülekannete valikut

Volvo FH16 välisdisain

Väljast

1. Rõhutatud toonid
Toonitud klaaspaneel kabiini välisküljel annab Volvo FH16-le kordumatu välisilme. 

2. Uus must
Uus FH16 on tume. Väga tume. Kuid selle pinna all peitub üks salajane toon. Me nimetame seda Mystic Fjordiks. Seda peab nägema.

3. Tähelepanu keskmes on detailid
Peened detailid muudavad kõik eriliseks. Eriti kui need on kaetud läikiva kroomiga. Just see muudab astmelauad, iluvõre, ukse käepidemed ja Volvo märgi ainulaadseks.

4. Tšempioni iluvõre
Läikiv tumehõbedane iluvõre jätab igal maanteel erilise mulje. Peeglid ja päikesesirm on sama esindusliku väljanägemisega.

Seest

 

Volvo FH16 juhiiste   Volvo FH16 rool   Volvo FH16 siseviimistlus
 
Unikaalne istmedisain
Volvo FH16 rooli taga tunnete end majesteetlikult. Ja see ongi teie troon. Unikaalne, kõrgekvaliteedilise naha või naha/tekstiili kombinatsiooniga kaetud eripärase disainiga iste. Nii teie selja kui silmade jaoks. Muidugi on olemas ka istmete ventileeritavad versioonid.
  Raven
Sõidutundele sujuvust lisavate Raven roolidega komplekteeritakse vaid Volvo FH16 veokid. Tumedast nahast valmistatud, kontrastina kollaste õmblustega rool harmoneerub suurepäraselt siseviimistluse ja istmetega.
  Esimene klass
Interjööri iseloomustavad ainulaadsed ukse- ja seinapaneelid, kroomitud viimistlusdetailid, kardinad, voodite polster ja täiendav uksevalgustus. Kõik koos loovad need kabiini sisustusest luksusliku terviku.