Uus Volvo FH

Teed näidates

Mõistame Volvo Trucksis, et Volvo on osa ees seisvatest keskkonnaprobleemidest. Kuid usume ka, et Volvo on osa lahenduste leidmisest. Alates 1990. aastate algusest on keskkonnahoid üks meie kolmest põhiväärtusest. Kui ostate Volvo FH, mõistate, kuidas säästlikkus ja keskkonnahoid on fookuses terve veoki eluea jooksul – alates koosteliinist kuni pisiasjade taaskasutuseni veoki utiliseerimisel.Andmed ja joonised

1 000 000 km,
31 l / 100 km, sertifitseeritud kütus
Euro 5
Sertifitseeritud kütus B0

Demonteerimise juhend Jah
Plasti ja kummi märgistamine Jah
Materjalid Raud (sepistatud) – 192 kg, 70% taaskasutatud materjal
Tootmine:
- energia (MWh)
- vesi (m3)
- ohtlikud jäätmed (kg)

76
179
213
Kasvuhoonegaaside mõju elutsükli jooksul (CO2 ekvivalenti) 957
Elutsükli hindamine Jah
ISO 14001 sertifikaat (tootmine, arendus jne) Jah
Valmistatud süsihappegaasivabas tehases

Valmistatud süsihappegaasineutraalses tehases

Teie uus Volvo FH on ehitatud peaaegu ilma süsinikdioksiidi heite mõjuta keskkonnale. Kuidas me seda väita saame? Viis aastat tagasi oli Volvo Trucks esimene veokitootja maailmas, kes esitles süsihappegaasivaba tehast. Täna on mitmed meie tehased süsihappegaasivabad. Samuti püüavad kõik tehased vanade fossiilkütuste asemel kasutada selliseid taastuvenergiaallikaid nagu päike, tuul, vesi ja biomass. Kokkuvõttes jälgib Volvo Trucks, et teie veoki tootmine oleks võimalikult roheline.

Kõige enam loeb teadlik juhtimine

Kõige enam loeb teadlik juhtimine

Mis heitgaaside vähendamisse puutub, siis on fakt, et umbes 90 protsenti diiselveoki põhjustatud keskkonnamõjust tekib veoki tööelu jooksul. See on karm tõde. Kuid hea uudis on see, et Volvo Trucks saab teid selle mõju vähendamisel palju aidata. Ja et enamik sellest puudutab kütusesäästu, siis on asjal ka rahaline kasu. Võtke ühendust oma kohaliku edasimüüjaga, et teada saada, kuidas oma uut Volvo FH-d kütusesäästlikumalt kasutada.

90% teie uuest Volvo FH-st on ringlussevõetav.

Volvo Trucks veereb edasi

90 protsenti teie uuest Volvo FH-st on ringlussevõetav. See on võimalik seetõttu, et Volvo Trucks märgistab kõik pisidetailid, mis võimaldab nende mugavat kindlakstegemist ja demonteerimist. Ja selleks, et teie uut Volvo FH-d saaks ringlusse võtta ja taaskasutada, remondib Volvo Trucks kasutatud osi, pakub demonteerimisjuhendeid ja kasutab demonteerimistehaseid.Arvutage ökoloogiline jalajälg

Arvutage oma jalajälg

Volvo Trucksi veebipõhine rakendus Ökoloogilise jalajälje arvutamine sisaldab hulgaliselt teavet teie uue Volvo FH kogu elutsükli vältel keskkonda mõjutavate tegurite kohta. Samuti saate selle abil teada, kui palju mõjutab teie konkreetne veok – või veokipark – keskkonda, ja see võimaldab teil võrrelda oma tulemusi teiste veokite andmetega.