Jälgige laadimist tähelepanelikult. Eemalt.

Elektrooniliselt juhitav vedrustus (ECS) muudab sõitmise mugavamaks ja tagab veose turvalise teekonna.

Viimane versioon ECS4 on toonud juurde uusi võimalusi – kõige ilmekamaks näiteks on Work Remote. Sõltumata sellest, kas istute rooli taga või jalutate ümber veoki, saate nüüd suurepäraselt kõike kontrollida.


Laadimis- ja sõidukõrgused

5 kõrgusnivood laadimiseks. 3 sõitmiseks. Kõik vastavalt teie juhtimisele.

ECS hõlmab nelja õhkpatja telje kohta (veosilla ees paikneva tõstetava abisilla kohta kaks), mis tagavad raami paralleelse tõstmise. Saate väga lihtsalt seada teile vajaliku kõrguse. Süsteem võimaldab salvestada viis erinevat laadimiskõrgust, millest on palju kasu varem kasutatud laadimisplatvormi juurde jõudmisel. Kliirensi ja aerodünaamika optimeerimiseks saab valida ka ühe eelseatud ja kahe kohandatava sõidukõrguse vahel.


Ühtlane koormuse jaotus

Raami hoidmine stabiilsena. Koorem on paigal

ECS hoiab stabiilselt raami kõrgust, olenemata koorma jaotusest. See välistab veose ümbermineku ja tagab veoki pideva tasakaalu. Samuti võimaldab Work Remote käsitsi kompenseerida külgkallet.


Teljekoormuste indikaator

Teljekoormuste indikaator. Täpne ja kiire ülevaade

Näitlike menüüde ja kuvade abil saate täpse ülevaate, kuidas koorem veokil jaotub. Nii veoki kui haagise mass, teljekoormused ja teliku koormused määratakse eraldi. See võimaldab kergesti kontrollida, kas need mahuvad lubatud piiridesse. Ka kalibreerimine on lihtne. Võite täpselt reguleerida nii veoki kui haagise, et mõõtmised oleksid alati täpsed.

Work Remote

Seadistage lihtsalt nupuvajutusega
Unustage juhtmed. Ringi liikudes ja Work Remote’i käes hoides saate laadimiskõrgust ise reguleerida.

Hoidke seadmed kontrolli all
Mootori ja kuni nelja jõuväljavõtu käivitamine ja seiskamine. Samuti saab reguleerida mootori pöördeid ja salvestada seadistusi hõlpsaks kasutamiseks edaspidi.

Lülitage valgustus sisse
On teil töötulesid, vilkureid või pealisehitisega seotud eritulesid? Kasutage nende sisse- ja väljalülitamiseks Work Remote’i.

Lisage pealisehitisega seotud funktsioonid
Sõltuvalt pealisehitisest saab juhtida selle erinevaid funktsioone. Kõik need on menüüde kaudu kergesti ligipääsetavad ja sisaldavad samu ikoone kui armatuurlaual olevad nupud.

Kasutage seda ka ukse võtmena
Jah, see on küll tavalisest süütevõtmest pisut suurem, kuid ikkagi. Väga mugav on kabiini uksi sulgeda ja avada kaugjuhtimispulti käest panemata.

Tagaluuktõstuki integreeritud juhtimine.
Enam ei ole vaja kaasas kanda kaht kaugjuhtimispulti. Uuendatud Work Remote lubab tagaluuktõstukit mugavalt tõsta ja langetada.