Uue Volvo FH täiustatud esituled

Tulevik on heledam. Samuti ka kurvid ja nurgatagused

Mida rohkem te näete, seda turvalisemalt end tunnete. Volvo FH esituled on uue disainiga ja sisaldavad palju uudiseid. Tähtsamad neist on:
  • Täiustatud kaugtuled
  • Dünaamilised esituled
  • Täiustatud staatilised pöördelaternad
  • Lähenemistuli

 

Eespool olev võrdlus kujutab standardsete halogeenlampide valgusvihku.

 

Parimad kaugtuled

Öisel ajal sõites on Volvo FH eriti hea sõber. Tuled tekitavad võimsa valgusvihu, võimaldades teil juba kaugelt näha, mis teel toimub. Ja mis eriti oluline, teised liiklejad märkavad teid pimedas õigeaegselt.

Dünaamiliste esitulede illustratsioon

Dünaamilised esituled

Veokitel pole neid varem nähtud. Dünaamiliste esitulede korral pöörduvad lähitulede valgusvihud vastavalt tee suunale. Kuhu te ka ei pööraks, teevad sama ka tuled. Paljudes kurvides laiendab see vaatevälja suurel määral.

Staatiliste pöördelaternate illustratsioon

Staatilised pöördelaternad

Kui valmistute ristmikul pimedale teele pöörama, tulevad teile appi staatilised pöördelaternad. Suunatule sisselülitamisel hakatakse valgustama ka külje lähiümbrust. See aitab teil märgata vähekaitstud kaasliiklejaid.


Lähenemistule illustratsioon

Lähenemistuli

Pimedas veokile lähenedes tuleb vajutada vaid süütevõtme nupule. Välis- ja sisevalgustus süttib, võimaldades teil veokit hõlpsasti leida ja sellesse turvaliselt siseneda.

Esitulede ümberlülitumine

Lülitub sisse loojangu ajal ja välja koidu ajal. Automaatselt.

Esitulede automaatne ümberlülitumine on nüüd valikvarustuses. Nagu sõiduautol, tuvastab andur vajaduse lähitulede sisselülitamiseks ja teeb seda automaatselt teie eest. Kohe kui valgusolud lubavad, lülitutakse automaatselt tagasi päevatuledele.

Uue Volvo FH esitulede foto 
1. Külgmine suunatuli

2. Kaugtuled

3. Lähituled

4. Ääretuli ja päevasõidutuli

5. Suunatuli

6. Lisalaternad
Koht udutulele koos staatilise pöördelaterna või täiendava kaugtulega.