Integreeritud seisujahuti I-ParkCool

I-ParkCool - ärgake täielikult väljapuhanuna

Magage hästi, ja te ärkate parema juhina. Ja avariisse sattumise tõenäosus on väiksem.
 
I-ParkCool on täiesti uus ja murranguline seisujahuti. Tehases paigaldatud, kabiini integreeritud ja ülimalt võimsa jahutusega.

Tagab teile igal öösel hea une. Mis tahes olud väljas valitsevad.

I-ParkCool, lühifaktid
  • Suurepärane jahutusvõimsus, kuni 2500 W
  • Kabiini mahtu ei ole vähendatud
  • Puudub katusele paigaldatud, aerodünaamikat rikkuv seadmestik
  • Tehases paigaldatud ja kliimaseadmega integreeritud
  • 20 dB vaiksem kui samaväärsed kliimaseadmed


Kliimaseadme jõudlus

Tõhus jahutus kuni 2500 W.

I-ParkCool on nii tõhus, et piisab vaid lühiajalisest kasutamisest. 1000 W jahutusvõimsusega hoiab see öö jooksul temperatuuri äärmiselt ühtlase ja mugavana akut tühjendamata.

I-ParkCool on teile toeks ka siis, kui teete kuumal päeval pausi. Te saate seda kasutada kuni tund aega, see annab tohutu lisajahutuse kuni 2500 W.

Ei mõjuta kabiini mahtu

Te ei löö pead kuskile ära.

Kabiini sisse paigaldatud kliimaseade vähendab väärtuslikku siseruumi. Eriti kui te tahate kasutada ära uute kabiinide suurendatud seisukõrgust. I-ParkCooli korral on kõik integreeritud tavalisse kliimaseadmesse. Nii saate kabiini siseruumi enda tarbeks hoida.

Rikkumata aerodünaamika

Ei mõjuta aerodünaamikat.

Kuigi kliimaseadme paigaldamine katusele on üldlevinud võte, pole see eriti hea. Te rikute veoki aerodünaamikat ja põhjustate oma kütusekulu kasvu.

I-ParkCool on integreeritud – nii ei mõjuta see õhuvoolu. Nüüd saate öösel rahulikult magada ega pea kütusekulu pärast muretsema.

Integreeritud kliimaseadmega

Kliimaseadmesse integreeritud.

Kuum. Külm. Kuum. Need on ööd, mil võite nautida teadmist, et I-ParkCool on ülejäänud kliimaseadmega integreeritud. Koos seisusoojendiga töötades hoiab see kabiini kliima ühtlase ja mõnusana, sõltumata välistemperatuurist.

Kogu kliimaseadet saab mugavalt juhtida armatuurlaualt või juhtpaneelilt voodi juures.

I-ParkCool vähendab müra

Vaikne magamiskeskkond.

Magage rahulikult, mürarikkast kliimaseadmest häirimatuna. I-ParkCool on tervelt 20 dB vaiksem kui teised samalaadsed süsteemid. See tähendab tajutava helitugevuse vähenemist tervelt 75% võrra. Teie une kvaliteet paraneb veelgi.