Rakendus My Truck.
Teie Volvo FH on vaid ühe puudutuse kaugusel.

Hoidke oma Volvo FH alati käeulatuses. Juhtige kliimaseadet või veenduge, et see on valmis käivituma just siis, kui soovite sõitu alustada.

Kõik, mida te vajate, on uus rakendus My Truck.Rakenduse My Truck iPhone’i ekraanipilt: seisukliima Rakenduse My Truck iPhone’i ekraanipilt: alarm ja lukk

Naaske alati mugavasse õhkkonda.

Kliimaseadme (sh I-ParkCool) sisselülitamiseks ei ole vaja kabiinis olla. My Truck võimaldab seda kõikjalt käivitada. Kliimaseadet saab sisse lülitada ka taimeriga või nädalaplaani järgi, mis tagab, et teie saabumisel on töökoha temperatuur alati ideaalne.

Tagage veoki ohutus.

Veenduge, et uksed on lukustatud ja alarm õigesti sisse lülitatud. Alarmi rakendumisel teavitatakse teid sellest kohe.

Rakenduse My Truck iPhone’i ekraanipilt: armatuurlaud Rakenduse My Truck iPhone’i ekraanipilt: veokid

Kontrollige näidikuplokki enne veokisse sisenemist.

Tehke sõidueelne kontroll juba enne veoki juurde jõudmist. My Truck võimaldab kontrollida kütuse, AdBlue, mootoriõli, klaasipuhastus- ja jahutusvedeliku taset ning aku ja tulede seisukorda.

Üks rakendus kõige juhtimiseks...

Ühendage kogu veokipark ühe rakendusega. Selleks peate vaid nuppu puudutama ja juhiseid järgima. Määrake igale veokile unikaalne nimi ja pilt ning neid on loendist kerge leida.

Rakenduse My Truck iPhone’i ekraanipilt: algus

…või üks veok mitme rakendusega.

Kas jagate veokit teiste juhtidega? Kas teie ülemus soovib ka seda rakendust? Või soovite seda kasutada nii iPhone’i kui ka iPadiga? See ei ole probleem. Rakendus on vabalt allalaaditav ja ühe veokiga saab ühendada piiramatu arvu seadmeid.


Kuidas alustada?

Rakenduse My Truck iPadi ekraanipilt: uue veoki ühendamine

1. Tellige uus Volvo FH, millel aktiveeritud tarkvara My Truck.

2. Siis laadige rakendus alla. See on tasuta ja saadaval nii iOS-, kui Android-telefonide jaoks.

3. Klõpsake Connect new truck (ühenda uus veok) ja järgige ekraanile ilmuvaid juhiseid. Hoidke käepärast VIN-kood (sõiduki tehasetähis).

4. Kui soovite ühendada lisaseadmeid, korrake samme 2 ja 3.