Kütusesäästu plaan uuele Volvo FH-le

Kütuseleping. Kuni 11% kütusesäästu.

Kütusekulu ja heitmete vähendamine peab olema lihtne. Just seetõttu koondasime oma kõige efektiivsemad kütusesäästurakendused kahte paketti. Üks neist sõiduki funktsioonidega. Teine teenustega. Kokku võivad need teile säästa kuni 11% kütust. See käib nii.
„Kütusesäästupakett – auto”

„Kütusesäästupakett – auto”
  I-See (sisaldab I-Cruise)
Mootori seiskamine tühikäigul
24 V, 150 A generaator
Lülitatav 2 silindriga õhukompressor, 900 l/min

 

„Kütusesäästupakett – hooldus”

„Kütusesäästupakett – hooldus”
  Kütusesäästuabi
Dynafleet Kütus ja Keskkond
Autojuhi koolitus Ökonoomne sõitmine
 I-See Ettenägelik kaaspiloot.
I-See jätab meelde läbitud teekonna. Tuttaval marsruudil mööda sõites reguleerib ta käiguvahetusi ja kiirust, et kasutada maksimaalselt ära veoki inertsi ja vähendada seeläbi oluliselt kütusekulu. Lisainfo I-See kohta

Mootori seiskamine tühikäigul. Säästke kütust seismise ajal.
Nutikas lahendus, mis võimaldab säästa kütust mootori automaatse seiskamisega pärast kahe ja poole minutilist töötamist tühikäigul.

24 V, 150 A generaator. Rohkem võimsust vähema kütusega.
Väga energiasäästlik generaator, mis vajab akude laadimiseks vähem kütust. Eriti väärtuslik on see siis, kui tarbite palju energiat – näiteks kui veedate öö kabiinis.

Siduriga õhukompressor. Ei mingit tarbetut survet.
Kui suruõhku ei ole vaja, lahutatakse õhukompressor automaatselt ajamist – tulemuseks on väiksem kütusekulu.
  Kütusesäästuabi Fuel Advice
Annab teile juurdepääsu meie kütusekulu seire nõustajate – kütusesäästu tõeliste asjatundjate juurde. Iga kuu saadavad nad teile täpsustatud kütusearuanded koos personaalsete nõuannetega, kuidas olukorda parandada. Täiendavaid nõuandeid saate tehniliselt toelt. Kasulikke suuniseid ja inspiratsiooni leiate ka meie kodulehelt. Uurige lähemalt kütusesäästuabi kohta

Dynafleet pakett "Kütus ja keskkond"
Volvo veokipargi haldussüsteem võimaldab jälgida kütusekulu mugava veebiliidese vahendusel reaalajas otse kontorist. Analüüsib trende ja selgitab välja, kus on vaja muudatusi. Sisaldab aruandeid kütusekulu, juhi käitumise ja keskkonnamõju kohta.

Koolitus Säästlik sõidustiil
Veokijuhi vilumus mõjutab kütusesäästlikkust väga suurel määral. Säästlik sõidustiil on kursus, kus me keskendume sellele, kuidas sõita targalt ja säästa kütust.Dynafleeti rakenduse ikoon

Rakendus Dynafleet.

Kas tahate näha, kui kütusesäästlik te oma lõppenud tööpäeval olite? Selleks on vaja ainult Dynafleeti ja nutitelefoni või tahvelarvutit. Laadige vaid rakendus alla ja teil avaneb suurepärane võimalus oma oskusi täiendada. Või esitada väljakutse oma kolleegidele.

Laadige Dynafleeti rakendus alla Appstore’ist
Laadige Dynafleeti rakendus alla Google Play’ist