Volvo dünaamiline roolisüsteem.
Täielik kontroll ilma pingutuseta.

Ideaalne stabiilsus suurel kiirusel. Täielik juhitavus väikesel kiirusel. Märkimisväärselt väiksem koormus teie lihastele.

Murranguline Volvo dünaamiline roolisüsteem muudab täielikult teie sõidustiili. Volvo FH järgib teie soove vähimagi pingutuseta.

Volvo dünaamiline roolisüsteem on nüüd saadaval kõikide teljekonfiguratsioonide jaoks, ka kahe esiteljega veokite jaoks.

Kõik faktid on siin.

Proovige seda ise
Reserveerige endale lähimas Volvo esinduses proovisõit Volvo FH-ga.

Kasutage esinduse otsingu funktsiooni


Stabiilsus suurel kiirusel

Suurel kiirusel:
miski ei juhi teid kursilt kõrvale.

Otse sõitmine ei ole nii lihtne, kui võiks arvata. Tegelikult tuleb sageli kompenseerida teeroobaste, löökaukude ja teemärgiste antud tõukeid. Või korrigeerida suunda pärast pidurdamist erineva haardeteguriga teepinnal. Isegi küljetuul võib mõnikord sõitmist häirida.

Volvo dünaamiline roolisüsteem muudab seda täielikult. Lõdvendage oma haaret roolil, keskenduge liiklusele ja võite olla kindel, et veok muudab suunda ainult siis, kui seda ise soovite.

Kontroll väikesel kiirusel

Väikesel kiirusel: saate roolida ühe sõrmega ja säästa oma selga.

Siin muudab Volvo dünaamiline roolisüsteem tõesti teie päevad paremaks. Ja ka teie tuleviku. Enam ei ole veoki väikesel kiirusel juhtimisel vaja lihaseid asjatult pingutada. Volvo dünaamiline roolisüsteem annab teile kogu vajaliku roolimisjõu. Võite tõesti veokit ühe sõrmega roolida. See annab teile veoki üle täieliku kontrolli ja kaotab peaaegu täielikult ka kaelale ja õlgadele langeva koormuse.

Kasvõi sõrmeotsaga roolimise võimaluse arendamine intervjuu Volvo dünaamilise roolisüsteemi spetsialistidega

Kontroll tagurdades

Tagurdades:
suurepärane kontroll ilma pingutuseta.

Täiskoormaga tagurdamine on selle ameti üks raskemaid ülesandeid. Eriti juhul, kui kogu tähelepanu tuleb pöörata ümbrusele. Volvo dünaamilise roolisüsteemiga seda probleemi ei ole. Nüüd saate tagurdada ideaalse täpsusega ja peaaegu pingutuseta. Pärast rooli vabastamist naaseb see ise automaatselt otseasendisse, vähendades koormust veelgi.

Veelgi enam, kui tagurdades on vaja läbida pikki vahemaid, on siin midagi uut. Suunastabiilsus on niivõrd hea, et võite veokit ja haagist tagurdada üle saja meetri ilma suunast kõrvale kaldumata.