Volvo FL-i raam

Kohandatud eluks linnakeskkonnas.

Volvo FL-i raam on ehitatud vaid ühe eesmärgiga: paindlikkus. Puutudes kokku linnasisestel jaotusvedudel tekkivate raskuste ja nõuetega, näiteks rasked koormad, järsud kurvid ja pidev kasutus, saab Volvo alati ülesandega hakkama. Eriti siis, kui olete seda veelgi kohandanud.

Raami kõrgused, ligikaudselt

  • Madal: 810–830 mm
  • Keskmine: 860 mm
  • Kõrge: 950 mm
  • Eriti kõrge: 960 mm
Teljevahed
  • 3250–6800 mm

Tutvuge raami täielike tehniliste andmetega


Kohandatud Volvo FL-i raam

Kohandatud või standardne

Volvo FL-i raami saab tellida standardpaigutusega või vastavalt teie vajadustele kohandatuna. Tänu Volvo pealisehitise paigaldamise juhistele (VBI) väheneb pealisehitise paigaldajate töö teostusaeg ning te saate oma äritegevuse vajadustele kohandatud ideaalse veoki koos ideaalse pealisehitisega kätte võimalikult lühikese ajaga.


Volvo FL-i raami pealtvaade

Lihtne ehitada.

Pealisehitise paigaldajate töö lihtsustamiseks on raamile võimalik kinnitada pealisehitiste klambreid. Kombinatsioone võib veelgi kohandada, et vastata mistahes nõuetele ja kõigile vajalikele pealisehitistele.

Lugege lähemalt raami paindlikkuse kohta


Hoolduse ikoon

Hooldusvabad esiteljed.

Sõltuvalt koormatavuse nõudest on saadaval kolm erinevat hooldusvaba esitelge. D5K mootoriga veokite maksimaalne koormus on 4,5 tonni ja D8K mootoriga veokite kandevõime jääb vahemikku 4,5 kuni 7,1 tonni.


Volvo FL-i külgvaade

Vedrustuse valik.

Sõltuvalt teljekoormusest on esi- ja tagatelje jaoks saadaval erinev vedrustus: õhk- või lehtvedrustus või kombinatsioon mõlemast.


Volvo FL-i rataste suurused

Rataste suurused.

Volvo FL-i seeriale on saadaval kolme suurusega rattad. Väikesel optimeeritud 4-silindrilise mootoriga 12-tonnisel veokil on 17,5" rattad ja 6-silindriliste mootoritega raskemate veokite jaoks on valikus 19,5 ja 22,5".


Pidurite kiire rakendumine

Pidurite kiire ja ohutu rakendamine.

The Volvo FL has pneumatic brakes with lightweight discs at both front and rear. EBS-i (elektrooniliselt juhitav pidurisüsteem) ketaspidurisüsteem tagab pidurite kiirema ja ohutuma rakendumise ning väiksema kulumise. Süsteemi kuuluvad mitteblokeeruvad pidurid (ABS), diferentsiaalilukk ja kombineeritud pidurdamine.


Elektrooniliselt juhitav vedrustus

Kerge ja kiire laadimine.

Elektrooniliselt juhitavat vedrustust (ECS) saab kasutada õhkvedrustuse kõrguse reguleerimiseks armatuurlaual paiknevate lülitite või juhtpuldi abil, et leida laadimisplatvormi jaoks õige tase.