Uus Volvo FL

Väike, kerge ja võimekas. Ideaalne linnavedudeks, kuid ei karda lahkuda ka linnatänavatelt.

4×2 madelveok või 4×4 madelveok

D5K või D8K (210–280 hj)
Volvo FL-i raam

Ideaalselt teie vajadustele kohandatud raam

Uue Volvo FL-i raam on ehitatud ainult ühe eesmärgiga: paindlikkus. Ja nüüd on see paindlikum kui kunagi varem. 10–18 tonni, 4×2 või 4×4 ja suure valiku lisaomadustega – see veok on valmis töötama linnakeskkonnas mistahes ülesande täitmiseks.

Raami kõrgused, ligikaudselt

  • Madal: 810–830 mm
  • Keskmine: 860 mm
  • Kõrge: 950 mm
  • Eriti kõrge: 960 mm
  • Ülikõrge: 1175 mm
Teljevahed
  • 3250–6800 mm

Tutvuge raami täielike tehniliste andmetega

 


Volvo FL-i tootevalik

10 tonni ja enam

Volvo FL-i raamide valik on laienenud, sisaldades nüüd kergeid variante 10- ja 12-tonnise täismassi jaoks. See tähendab, et vahemikus 10–18 tonni saab valida paljude mudelite vahel.

Tutvuge raami täielike tehniliste andmetega

Volvo FL 4x4

Saadaval nelikveoga

Kas teie töö nõuab headelt linnatänavatelt lahkumist? Valige täiesti uus Volvo FL 4×4. Sellel on rasketes teetingimustes kergelt liikumiseks vajalik veojõud ja kliirens. Ideaalne hooldusveokiks või eriotstarbeliseks veokiks munitsipaalteenuste osutamisel.

Uurige lähemalt Volvo FL 4×4 kohta

Kohandatud Volvo FL-i raam

Kohandatud või standardne

Volvo FL-i raami saab tellida standardpaigutusega või vastavalt teie vajadustele kohandatuna. Tänu Volvo pealisehitise paigaldamise juhistele (VBI) väheneb pealisehitise paigaldajate töö teostusaeg ning te saate oma äritegevuse vajadustele kohandatud ideaalse veoki koos ideaalse pealisehitisega kätte võimalikult lühikese ajaga.


Volvo FL-i raami pealtvaade

Lihtne ehitada.

Pealisehitise paigaldajate töö lihtsustamiseks on raamile võimalik kinnitada pealisehitiste klambreid. Kombinatsioone võib veelgi kohandada, et vastata mistahes nõuetele ja kõigile vajalikele pealisehitistele.

Lugege lähemalt raami paindlikkuse kohta


Hoolduse ikoon

Hooldusvabad esiteljed.

Sõltuvalt koormatavuse nõudest on saadaval mitu erinevat hooldusvaba esitelge, mille kandevõime on vahemikus 4,0–7,1 tonni. Nelikveoga Volvo FL-i vedava esitelje kandevõime on 5,6 tonni. 


Volvo FL-i külgvaade

Vedrustuse valik.

Sõltuvalt teljekoormusest on esi- ja tagatelje jaoks saadaval erinev vedrustus: õhk- või lehtvedrustus või kombinatsioon mõlemast.


Volvo FL-i rataste suurused

Rataste suurused.

Volvo FL-i seeriale on saadaval kolme suurusega rattad. Väiksematele veokitele D5K mootoriga on saadaval 17,5- või 19,5-tollised rattad, raskematele veokitele 6-silindrilise D8K mootoriga pakutakse kombinatsiooni 19,5- või 22,5-tollistest ratastest.


Volvo FL tänavakoristuskomplekt

Valmis tänavaid koristama.

Nüüd on võimalik lasta Volvo FL-i raam tehases ettevalmistada tänavate koristamise jaoks. Vajalikule pealisehitisele ruumi tegemiseks viime kogu raamile paigaldatava varustuse mujale (kabiini taha ja raami sisse).

Tutvuge kõikide tehniliste andmetega


Pidurite kiire rakendumine

Pidurite kiire ja ohutu rakendamine.

Volvo FL-l on sujuvaks pidurdamiseks nii esi- kui ka tagaratastel ventileeritavate ketastega õhkpidurid.
EBS-i (elektrooniliselt juhitav pidurisüsteem) ketaspidurisüsteem tagab pidurite kiirema ja ohutuma rakendumise ning väiksema kulumise. Süsteemi kuuluvad mitteblokeeruvad pidurid (ABS), diferentsiaalilukk ja kombineeritud pidurdamine.


Elektrooniliselt juhitav vedrustus

Kerge ja kiire laadimine.

Elektrooniliselt juhitavat vedrustust (ECS) saab kasutada õhkvedrustuse kõrguse reguleerimiseks armatuurlaual paiknevate lülitite või juhtpuldi abil, et leida laadimisplatvormi jaoks õige tase.