Uus Volvo FL

Väike, kerge ja võimekas. Ideaalne linnavedudeks, kuid ei karda lahkuda ka linnatänavatelt.

4×2 madelveok või 4×4 madelveok

D5K või D8K (210–280 hj)
Volvo FL-i juht
Otsite uusi viise, kuidas ergas püsida?

Mugavas ja ohutus keskkonnas töötav juht on õnnelikum ja tõhusam – seetõttu olemegi muutnud uue Volvo FL-i sees ja selle ümber töötamise lihtsamaks ja mõnusamaks kui kunagi varem.

Tass kohvi

Sagedased sisenemised ja väljumised, pidev vajadus tehnilise töökindluse järele ning tiheda graafiku järgimine – juhi päevarutiin linnasiseste jaotusvedude korral on selline, mis ei paku kompromisslahendusi. Kõige olulisem on veoki, selle seadmete ja töökindluse täielik usaldamine ning mugavus. Uus Volvo FL pakub seda igas detailis.

Uus istmedisain

Uuel Volvo FL-il on uue kujundusega juhiiste. Peale suuremale ohutustaseme, istmesse integreeritud peatoe ja turvavöö on sel vastupidavam katteriie ja ülejäänud interjööriga harmoneeruvad värvid.

Ergonoomiline sisekujundus

Kabiini interjöör on selle veoki funktsionaalse ja esteetilise tasakaalu ehe väljendus. Panipaiku on piisavalt ning need asuvad ideaalselt käeulatuses, mis tähendab, et teie liikumine kabiinis on ökonoomne ja vähem väsitav.

Nutikas näidikuplokk

Samasugused ergonoomikastandardid iseloomustavad näidikuplokki. Selle eesmärk on hõlbustada efektiivset tööd ja seejuures mitte ohtu seada juhi või jalakäija ohutust. Seega on kõik näidikud ja juhtseadised intuitiivselt disainitud ning nutikalt paigutatud. Ning pidades silmas juhi mugavust ja ümbritsevat keskkonda, tuleb lisada, et näidikuplokk sisaldab nüüd ka AdBlue näidikut ja tahkete osakeste filtri mõõdikut.

Pisidetailid võivad olla väga tähtsad

Kui astute uude 10 või 12-tonnisesse 17,5" ratastega Volvo FL-i, märkate kohe, et astmelaud on maapinnale lähemal. Ehkki see on väike muutus, hindate seda kindlasti pärast päeva viimast tarnet.

Nendes veokites tundub päeva viimane
sõit esimesena

Nähke ja olge nähtav

Samuti mõistame, kui oluline on juhi ja veoki suhe jalakäijate ja teiste liiklejatega. Seetõttu on uuel Volvo FL-il võimsad LED-päevatuled, mis lülitatakse automaatselt sisse, kui veok alustab liikumist.

7
Juht