Pange aeg enda kasuks tööle

Kesklinnas või äärelinnas sõitmiseks sobilikud omadused ning uued D5 ja D8 mootorid tähendavad, et uus Volvo FL suudab graafikust kinni pidada ja juhid saavad tarnelt tarnele sõita kiirelt ja efektiivselt.

Volvo FL on varustatud uue, täielikult Volvo projekteeritud ja ehitatud mootoriga. Neid mootoreid iseloomustab samasugune kontseptsioon ja arengufilosoofia nagu meie suuremate veokite mootoritel. Neil on laiem ja madalam pöördemomendikõver kiirema võimsuse kogumisega isegi madalatel pööretel. Puhtalt sõidu mõttes annab see kiirema reageeringu, suurema keskmise kiiruse ja parema sõidumugavuse, võimaldades juhil linnakeskkonna takistusi efektiivsemalt ületada.

Uus nelja silindriga 12-tonnine Volvo FL pakub 500 kg täiendavat kandevõimet ja suurendab töö tõhusust.
500 kg täiendavat kandevõimet

500 kg täiendavat kandevõimet

Reageerides infole, mida oleme oma turgudelt saanud, võtsime kasutusele 4-silindrilise mootori 12-tonnisele Volvo FL-ile. See on varustatud oma klassi kõige tugevama mootori (D5, 240 hj) ja optimeeritud I-Synci käigukastiga ning see kaalub vastavast 6-silindrilise mootoriga veokist 500 kg vähem. Uue mudeli omadused annavad linnasiseste jaotusvedude klientidele fantastilise võimaluse nautida tõelist Volvot selle tõhusas kompaktses formaadis.

Laiem ja madalam pöördemomendikõver ning kiirem võimsuse kogumine tagab kiirema reageerimise ja suurepärase sõidumugavuse.

Volvo väljatöötatud mootorite täiesti uus valik sisaldab oma klassi kõige tugevamat mootorit (D5, 240 hj).
Volvo D5 mootor

Vastavus Euro 6 normidele ilma järeleandmisi tegemata

Uus Volvo FL vastab täielikult Euro 6 nõuetele – seejuures võrreldes Euro 5-ga kütusekulu ei suurene ja hooldusvälpade nõuded hoopis vähenevad.

Uus Volvo FL on saadaval optimeeritud I-Synci käigukastiga.
I-Sync käigukast
5
Efektiivsus