Uus Volvo FL

Väike, kerge ja võimekas. Ideaalne linnavedudeks, kuid ei karda lahkuda ka linnatänavatelt.

4×2 madelveok või 4×4 madelveok

D5K või D8K (210–280 hj)
Täpselt see, mida vajate.

Me mõistame, kui paljude erinevate veotöödega te kokku puutute. Olgu tegemist kaupade jaotusveoga kauplustele ja restoranidele, munitsipaalteenustega (nt tuletõrje- ja päästeoperatsioonid) või ehitusplatsile sõitmisega – oleme alati kindlalt teie kõrval. 

Kui ütleksime, et uuel Volvo FL-il on sama palju konfiguratsioone, kui on olemas ülesandeid, mida see veok tegema peab, oleks see vaid väike liialdus. Seetõttu on meie pakkumise keskmes paindlik pealisehitiste ja raamikohanduste valik.

Õigesti valitud raam võimaldab täita mistahes veondusülesandeid efektiivsemalt.
 Õigesti valitud raam

Igal sammul teiega koos

Me ei puhka enne kui teie äri- ja veondusnõuded on täidetud – kõigepealt suhtleme teiega, et määrata kindlaks teie vajadustele vastav optimaalne pealisehitis, seejärel suhtleme pealisehitise paigaldajaga, juhime protsessi ning lõpuks korraldame tarne. Volvo abiga muutub see teekond tunduvalt sujuvamaks, sest meil on väljakujunenud suhted pealisehitiste paigaldajatega. Saame neile anda detailsed CAD-joonised, mis aitavad neil tõhusamalt töötada ja lõpuks saate kvaliteetse ja personaalselt loodud lahenduse – oma uue veoki.

Tänu pealisehitise silmapaistvale potentsiaalile ja paindlikkusele on veok valmis tööle asuma.

Kindlakskujunenud kontaktid pealisehitise paigaldajatega võimaldavad meil projekteerida ja ehitada täpselt teie nõudmistele vastava raami.
Jõuline ja paindlik

Kohandatav kõikide keretüüpide jaoks

Tehnilisel tasandil leiate mitmeid põhjusi, miks Volvo Trucks ja uus Volvo FL on nii hästi kohandatavad. Täisnurkne raam on jõuline, jäik ja ühtlane, mis hõlbustab pealisehitise paigaldamist. Veelgi enam, tänu Volvo FL-i mitmekülgsetele variantidele on D5K mootoriga vahemikus 10–16 tonni ja nelikveo lisamisega varasemast lihtsam komplekteerida oma vajadustele vastav veok.

4
Paindlikkus