Uus Volvo FL

Väike, kerge ja võimekas. Ideaalne linnavedudeks, kuid ei karda lahkuda ka linnatänavatelt.

4×2 madelveok või 4×4 madelveok

D5K või D8K (210–280 hj)
Uus Volvo FL.
Väike on uus suur.

Kompaktne, lihtsalt manööverdatav ja saadaval nüüd varasemast enamateks rakendusteks tänu 4-silindriliste mootorite suuremale valikule ja nelikveo võimalusele. Kui vajate veokit, millega oleks mugav sõita nii tihedas linnaliikluses kui kruusateedel, on raske leida uuest Volvo FL-ist paremat.


Uus Volvo FLMis muudab Volvo FL-i üksikettevõtjale või väikeettevõttele ideaalseks veolahenduseks? Milline on esmamulje? Avastate, et veokil on täiesti uus esiosa kujundus, mis põhineb Volvo disainipärandil – see näeb suurepärane välja ning Volvo kvaliteedi klassikaline ilme mõjub teile ja teie ärile positiivselt.

Valige sobiv kaal

Tänu suuremale konfiguratsioonivalikule on lihtsam kui kunagi varem leida Volvo FL, mis vastab teie nõudmistele kaalu, kandevõime ja suutlikkuse suhtes. Kui soovite saada võrreldavast 6-silindrilisest veokist 200–500 kg kergem veok, valige 4-silindriline D5K mootor. See on nüüd saadaval nii väikese täismassiga nagu 10 tonni. 

Uue disainiga iste suurendab turvalisust.
Volvo FL-i juhiiste

Teie ohutu tsoon

Uue Volvo FL-i interjöör on üks veokitööstuse ohutumaid kohti. Nagu tunnustatud Volvo ohutu kabiin, tagab ka uus istmelahendus juhi turvalisuse paremini kui kunagi varem. Tänu kabiini suurepärasele ergonoomikale ja nutikale sisekujundusele saab veokijuht nautida edukamat ja tõhusamat tööpäeva.

Uus esiosa disain koos LED-päevatuledega.
LED-päevatuled

Tõhusus liikumises

Peale uue mootoriprogrammi saab uut Volvo FL-i tellida kas käsilülituskäigukastiga, automaatse lülitusega I-Synci käigukastiga või automaatkäigukastiga. Ning loomulikult vastab veok kõikidele Euro 6 nõuetele, ilma et kütusekulu või hooldusvälbad suureneksid. Linnasisene jaotusvedu, prügivedu või mistahes muud nõudlikud tööd on nüüd varasemast kergemad tänu Volvo FL-ile – see on suurte ambitsioonidega väike veok.

2
Ülevaade tootest