Uus Volvo FL

Väike, kerge ja võimekas. Ideaalne linnavedudeks, kuid ei karda lahkuda ka linnatänavatelt.

4×2 madelveok või 4×4 madelveok

D5K või D8K (210–280 hj)
Vältige riske

Tõeliselt nutikad ohutusfunktsioonid pakuvad mitmeid eeliseid. Need on suunatud konkreetsetele riskidele ja vähendavad neid. Ohutusfunktsioonid toetavad veokijuhti spetsiifiliste tööde tegemisel. Need aitavad ka kulusid vähendada.

Uus Volvo FL põhineb meie tõestatud uuenduslikel ohutussaavutustel, millele on lisatud uusi ja jõulisi funktsioone. See on nüüd varustatud ESP-ga (elektrooniline stabiilsussüsteem). Sellest tulenev parem suuna- ja külgstabiilsus suurendab ohutust ja parandab sõiduomadusi.

Volvo tunnustatud ohutu kabiin on kaitsekest, mis vastab kõrgeimatele standarditele.
Volvo ohutu kabiin

Olge nähtav ja olge kaitstud

Peale ESP tõestatud eeliste on uuel Volvo FL-il ka muid ohutusseadiseid, näiteks nutikalt disainitud peeglid, mis vähendavad külgmisi pimealasid, ja uued eesmised LED-päevatuled. Mõlemad nimetatud funktsioonid optimeerivad nähtavust „näe ja ole nähtav“ perspektiivist. See on hea uudis nii veokijuhile, kesklinnas liiklevale jalgratturile kui ka jalakäijale.

Uus istmedisain

Kabiinis võib juht kindel olla, et ta on kõige ohutumas piirkonnas, mida üks veokijuht nautida võib. Meie tunnustatud Volvo turvakabiin on varustatud uue istmega, mis pakub avarii korral paremaid omadusi kokkupõrkedeformatsiooni ja ettepoole liikumise osas.

Ümbritsege end ennetava ja kaitsva
maailmaklassi ohutusega

Kaubanduslik kasu

Ilmselgelt on veokijuhtide, teiste liiklejate ja jalakäijate füüsiline ohutus esmatähtis. Kuid me teame, et väikeste avariide vältimine ja aeganõudvate remonditööde vajaduse vähendamine mõjutab oluliselt veoki kasutuskindlust ja kogukulusid. Mis puutub ohutusse, on meie missioon selge – miks mitte ronida kabiini ja see ise välja selgitada?

9
Ohutus